BMX riteņbraucējs Treimanis Argentīnā netiek tālāk par ceturtdaļfinālu

Vienīgais Latvijas BMX riteņbraucējs Pasaules kausa posmā superkrosā Argentīnā Edžus Treimanis svētdien nepārvarēja ceturtdaļfinālu un uz godalgotām vietām nepretendēs, liecina organizatoru informācija. Citi Latvijas BMX sportisti uz Dienvidameriku nedevās.

Treimanis priekšsacīkstēs savā grupā bija trešais un iekļuva ceturtdaļfinālā, kur par sekundes simtdaļas tiesu braucienā finišēja piektais un palika pirmais aiz pusfinālistu svītras. Pusfinālos cīņu Santjago del Estero turpinās 16 sportisti.

Sestdien individuālajā braucienā ar atsevišķu startu Treimanis ieguva 13.vietu 16 dalībnieku konkurencē, bet uzvarēja amerikānis Konors Fīldss.

Pasaules kausa kalendārā līdz sezonas beigām paredzēts vēl viens posms septembra beigās Rokhilā, ASV. BMX riteņbraucēji krāj punktus 2016.gada Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijā, kur Latvijai, visticamāk, neizdosies iegūt vairāk kā divas starta vietas, un par tām pašām vēl būs jāpacīnās.