Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Larisu Carjkovu

Rīta Panorāma

Intervija ar Aigaru Rostovski

Telefonintervija ar Ivo Lakuču

BMX izlases treneris Lakučs: Mūsējiem būs vajadzīga veiksme

Jau ceturtdien Māra Štromberga vārā nosauktajā jaunuzceltajā trasē Valmierā sākas Eiropas BMX čempionāts, pagaidām tikai treniņbraucieni, bet elites grupā vīri par godalgām cīnīsies sestdien.

Gana priecīgs un gandarīts par nozīmīgo notikumu, kas risinās Valmierā, ir Latvijas BMX izlases galvenais treneris Ivo Lakučs: “Tādu pasākumu uzrīkot un trasi redzēt savās mājās! Beidzot mēs esam tur, kur mums jābūt!”

Lakučs norāda, ka trase ir sagatavota pēc visaugstākajiem kritērijiem, un visi, kas to ierauga, esot izbrīnīti, ka kas tāds vispār ir iespējams. Lakučs mudina skatītājus biļetes uz Eiropas čempionātu nopirkt jau laicīgi, kā arī viņš iesaka  sacensības vērot tribīnēs no vietām, kur vislabāk pārredzama pirmā virāža un otrās taisnes sākums – tur būšot visinteresantākie notikumi.

Runājot par Latvijas BMX braucēju izredzēm Eiropas čempionātā tepat pašu mājās, Lakučs norādīja, ka mazākajās klasēs mūsu valsts pārstāvji būs ļoti konkurētspējīgi, un priekšrocību dod tas, ka trase ir pazīstama. Savukārt junioriem un elites klasē mūsējiem būs nepieciešama arī veiksme.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Interesanti