Bijušo pasaules junioru čempionu riteņbraukšanā soda par Sanmarīno ministra kaķa nošaušanu

Profesionālam Itālijas riteņbraucējam Antonio Tiberi tiesa piesprieda naudas sodu par ministra kaķa nošaušanu Sanmarīno, otrdien vēstīja BBC.

Tiesa 21 gadu vecajam Tiberi piesprieda 4000 eiro soda naudu, kā arī viņa pārstāvētā komanda "Trek Segafredo" noteica sportistam 20 dienu diskvalifikāciju. 

Izmēģinot gaisa ieroci, Tiberi notēmēja uz kaķi un izšāva, trāpot dzīvniekam galvā. Kaķis piederēja Sanmarīno tūrisma un pasta ministram Federiko Pedini Amati, kurš pauda vilšanos par tiesas saudzīgo spriedumu. Amati uzteica Tiberi par vainas atzīšanu, taču pauda pārliecību, ka šādas personas nebūtu pelnījušas uzturēšanās atļauju Sanmarīno.

"Kaķis nevienam netraucēja. Mana trīs gadus vecā meita Lučija to mīlēja," avīzei "Corriere della Sera" teica Amati. "Nevar nogalināt mājas mīluli un tikt sveikā ar 4000 eiro sodu."

"Trek Segafredo" nosodīja sava sportista rīcību un informēja, ka diskvalifikācijas laikā Tiberi neizmaksāto algu nodos dzīvnieku aizsardzības organizācijai. Komanda arī sagaida, ka Tiberi, kurš 2019.gadā kļuva par pasaules junioru čempionu, pienācīgi nožēlos izdarīto un labosies. 

Vienā komandā ar Tiberi ir arī Latvijas riteņbraucēji Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti