Andrijanovs un Bogdanovičs finišē labāko desmitniekā «Tour of China» piektajā posmā

Ceturtdien Ķīnā turpinājās "Tour of China I" (UCI 2.1) daudzdienu velobrauciens. 124,2 kilometru garajā 5. posmā "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" Latvijas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs izcīnīja augsto 4. vietu, bet viņa komandas biedrs - Māris Bogdanovičs 6. vietu. Uzvaru svinēja francūzis Benžamins Žiro, liecina organizatoriu informācija.

Velobrauciena "Tour of China I" (UCI 2.1) dalībniekus šodien sagaidīja 124,2 kilometru garš etaps ar vienu izteiktu otrās kategorijas kāpumu distances sākumā. Sacensības aizritēja plus 44 grādu temperatūrā pēc Celsija.

Kārtējo uzvaru šajā velobraucienā izcīnīja kopvērtējuma līderis francūzis Benžamins Žiro (laiks 2:56:16) no "La Pomme Marseille", otrais palika Fabio Silvestre (laiks 2:56:16) no "Leopard-Trek", trešajā vietā ierindojās Daniele Aldegheri (laiks 2:56:16) no "Christina Watches-Onfone" komandas.

Pavisam nedaudz pietrūka, lai Latvijas komandas "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" riteņbraucējs Reinis Andrijanovs kāptu uz goda pjedestāla, viņš finišēja kā ceturtais (laiks 2:56:16), savukārt sesto vietu izcīnīja viņa komandas biedrs Māris Bogdanovičs. "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" pārstāvis Kristofers Rācenājs finišēja 17. vietā, bet Indulis Bekmanis 35. pozīcijā.

Velobrauciena kopvērtējuma līderpozīciju saglabā francūzis Benžamins Žiro (laiks 15:28:49), kurš par piecpadsmit sekundēm apsteidz Danielu Bīdermanu no "Team Vorarlberg".

"Alpha Baltic/Unitymarathons.com" riteņbraucējs Māris Bogdanovičs kopvērtējuma līderim zaudē 26 sekundes, šobrīd ieņemot 14. vietu. Indulis Bekmanis saglabā 23. pozīciju, Reinis Andrijanovs pakāpies uz 78. vietu, bet Kristoferam Rācenājam 93. vieta.

Piektdien norisināsies 137,2 km garš noslēdzošais etaps, kurā sportistiem būs jāpārvar augstākās kategorijas kalns no 550 līdz 1300 metriem virs jūras līmeņa.