«Alpha Baltic - Maratoni.lv» pārstāvji Turcijas velobraucienā iegūst 8. un 15. vietu

Šajā nedēļas nogalē Turcijā notiekošajās starptautiskajās sacensībās “Tour of Mersin 2.2” vienas no spēcīgākajām velokomandām Baltijā “Alpha Baltic – Maratoni.lv” pārstāvis Andris Smirnovs vienā no etapiem finišēja piektajā pozīcijā, bet kopvērtējumā pēc četriem etapiem ieguva 15. vietu. Savukārt komandas pārstāvis Viesturs Lukševics kopvērtējumā ierindojās astotajā vietā, informē “Alpha Baltic”.

Andris Smirnovs etapos un īpaši pēdējā etapā spēcīgs bija sprintā, kas palīdzēja iekļūt labāko pieciniekā. Tāpat laba sadarbība sacensību laikā bija ar lietuviešu un baltkrievu komandām.

No pārējiem “Alpha Baltic – Maratoni.lv” komandas dalībniekiem Kaspars Serģijs ierindojās 38.vietā un Kristofers Rācenājs 40.  vietā. Sacensībās par uzvarētāju kļuva Essaids Abeluače no komandas “Nasr Dubai”, otro vietu ieguva tās pašas komandas pārstāvis Jusifs Alhammadi, bet goda pjedastālu noslēdza ukrainis Ramans Ramanau.

Jau drīz ''Alpha Baltic – Maratoni.lv” dosdies atkal uz Turciju, kur startēs prestižajās “Tour of Turkey 2016” sacensībās, kas norisināsies no 24.aprīļa līdz 1.maijam.