U-20 regbija izlase pēc vēl viena smaga zaudējuma Eiropas čempionātā paliek 6.vietā

Latvijas U-20 regbija izlase sestdien Brno, Čehijā, ar 8:59 zaudēja Moldovai un cieta trešo smago sakāvi pēc kārtas Eiropas čempionātā, kur palika pēdējā 6.vietā, informēja Latvijas Regbija federācija.

Spēles pēdējās sekundēs Latvijas izlase veica turnīrā pirmo piezemējumu, izceļoties Robertam Bondarenko, kuru galvenais treneris Kristaps Staņa nosauca par komandā vērtīgāko spēlētāju gan šajā spēlē, gan visā turnīrā. Vēl trīs punktus Latvijai guva Juris Iesalnieks, kurš 33. minūtē trāpīja soda sitienu un panāca 3:19.

Pirmā puslaika beigās Latvija uz desmit minūtēm palika mazākumā, kad dzelteno kartīti parādīja Eināram Maskalānam. Pirmo puslaiku Latvija zaudēja ar 3:33 un pēc pārtraukuma spēku samērs laukumā nemainījās.

Pirmajā spēlē latvieši ar 6:64 zaudēja turnīra favorītei Čehijai, bet otrajā cīņā ar 6:79 piekāpās Šveices vienaudžiem.

Latvijas U-20 izlase Eiropas čempionātā arī pērn ieguva 6.vietu, taču astoņu komandu konkurencē. Pēdējoreiz kādus sāncenšus - Somijas vienaudžus - Latvijas U-20 izlase uzvarēja 2011. gadā.

Spēcīgākās Eiropas komandas sacenšas U-20 Pasaules kausa un U-20 Pasaules trofejas izcīņā, kam seko Eiropas U-19 čempionāts, bet pārējo valstu komandas cīnās U-20 Eiropas čempionātā.