Īrijas regbija izlase sarūpē Krievijai trešo zaudējumu Pasaules kausa izcīņā. Spilgtākās epizodes

Japānā turpinās Pasaules kausa izcīņa regbijā, un ceturtdien A apakšgrupā Īrija ar 35:0 uzvarēja Krievijas regbija izlasi. Tiesa gan, krievi izrādīja diezgan cienījamu pretsparu, kas gan uz rezultāta tablo neparādījās.

Jau spēles pirmajā minūtē Īrijai pirmais piezemējums Roba Kīrnija izpildījumā.

Īrijai pirmais piezemējums

Pēc pirmajiem punktiem īri neapstājās, un jau 12. minūtē tas atkal nesa rezultātu - otrais piezemējums šajā spēlē, un šoreiz tā autors Pīters O'Mahonijs.

Īrijai otrais piezemējums

Krievijas centieni izlīdzināt spēles gaitu par spīti skatītāju atbalstam nevainagojās panākumiem. 34.minūtē Īrijai jau trešais piezemējums. Pārtraukumā izlases devās ar rezultātu 21:0.

Īrijai trešais piezemējums

Otrajā puslaikā Īrija bija pazaudējusi spēles pavedienu, un tikai tā vidū beidzot piezemējums - tas Endrjū Konveja izpildījumā.

Īrijai ceturtais piezemējums

Piektais piezemējums tikai 76. minūtē - Gerijs Ringrouss panāca 33:0.

Īrijai piektais piezemējums

īrija - Krievija pilna spēle

Par mača favorīti uzskatītā Īrija guva pārliecinošu uzvaru pār Skotiju, bet pārsteidzoši piekāpās mājiniecei Japānai Tikmēr Krievijas rēķinā divas neveiksmes - zaudējumi pret Japānu un Samoa.

Iepriekš ceturtdien Fidži izlase guva šajā turnīrā pirmo uzvaru, pārliecinoši ar 45:10 uzvarot Gruziju.

Spēles norises vietā skatītājus un spēlētājus sagaidīja visai lietaini laika apstākļi. Pirms spēles Fidži regbijisti veica savu rituālu - nodejoja tradicionālo cīņas deju. Un šoreiz tā tiešām deva gaidīto rezultātu - uzvaru.

Fidži kara deja

Mača rezultātu atklāja tieši Fidži, kad Vaisejs Najakalevu veica pirmo piezemējumu, bet Bens Volavola sekmīgi realizēja savu sitienu. Pārtraukumā izlases devās ar rezultātu 3:7.

Fidži pirmais piezemējums

Otrais piezemējums vien 44. minūtē - tas Frenka Lomani rēķinā, kurš Fidži izlases labā savā karjerā veica piekto piezemējumu.

Fidži otrais piezemējums

Gruzija šoreiz nepalika atbildi parādā, un 49. minūtē beidzot piezemējums Mamukas Gorgodzes piezemējums. Līdz ar to spēlē atgriezās intriga.

Gruzijai pirmais piezemējums

60 minūtē gan Fidži atkal parādīja savu pārākumu - trešais piezemējums šajā spēlē, un Semi Radrara panāca rezultātu 22:10.

Fidži trešais piezemējums

Pēc septiņām minūtēm vēl viens pizemējums Fidži izpildījumā, ļaujot tikt pie bonusa punkta turnīra tabulā. Tā autors Semi Kunatani. Arī spēles turpinājumā Fidži turpināja dominēt un neļāva Gruzijai atspēlēties. Spēle noslēdzās ar rezultātu 45:10, un Fidži svinēja šajā turnīrā pirmo uzvaru.

Fidži ceturtais piezemējums

Gruzija - Fidži visa spēle

Līdz šim Gruzijai šajā turnīrā bija mainīgas sekmes - uzvara pār Urugvaju un piekāpšanās Velsai, savukārt Fidži cietusi divus zaudējumus - spēlēs pret Urugvaju un Velsu.

Pasaules kausa izcīņā komandas pirmajā posmā 12 Japānas pilsētās ir sadalītas četrās apakšgrupās un izspēlē apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā. Kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 2.novembrī Jokohamā.