Jaunzēlandes un Anglijas regbija izlases iekļūst Pasaules kausa pusfinālā. Interesantākās epizodes

Pasaules kausa izcīņā regbijā, kas risinās Japānā, sasniegusi savu kulmināciju - ceturtdaļfinālus. Sestdien Anglija ar 40:16 uzvarēja Austrāliju, Bet Jaunzēlande ar 46:14 bija pārāka pār ranga līderi Īriju. Jau svētdien LTV7 un REPLAY.lv tiešraidēs ceturtdaļfināla spēles Velsa pret Franciju un Japāna pret Dienvidāfriku.

Kā jau ierasts, Jaunzēlandes izlase pirms spēles nodejajoa savu kara deju Haku, kas šoreiz atnesa pamatīgu veiksmi valstsvienībai.

Jaunzēlandes kara deja

Jaunzēlandes izlasei mačā pret Īriju vajadzēja tikai sešas minūtes, lai izvirzītos vadībā, un tikai 14, lai gūtu pirmo piezemējumu - Ārons Smits izdarīja pirmo piezemējumu, panākot 8:0.

Jaunzēlandei pirmais piezemējums

Pēc brīža Smitam jau otrais piezemējums, un panākts Jaunzēlandes izlasei jau itin tīkams pārsvars - 15:0.

Smits veic otro piezemējumu

Rupja Īrijas izlases kļūda bija iemesls Jaunzēlandes trešajam piezemējumam, šoreiz Bodena Bareta izpildījumā. Pirmajā puslaikā Īrijai tā arī neizdevās tikt pie piezemējuma, un pārtraukumā izlases devās ar rezultātu 22:0 pārliecinošā Jaunzēlandes vadībā.

Jaunzēlandei trešais piezemējums

Īri, kuri uz Pasuales kausa finālturnīru ieradās kā ranga līderi, nespēja lauzt spēles gaitu arī otrakā puslaikā. Kodijs Teilors jau 49. minūtē veica nākamo piezemējumu Jaunzēlandes labā.

Jaunzēlandei ceturtais piezemējums

Tikai 69. minūtē īri beidzot atzīmējās ar piezemējumu - Robijs Henshovs panāca 34:5.

Īrijai pirmais piezemējums

Bet pavisam drīz jau Jaunzēlande atkal jau panāca ierasto pārsvaru, piezemējumu veicot Džordžam Bridžam - viņš panāca 39:7.

Bridžs panāks 39:7

Pirms pašām mača beigām Jaunzāleandei jau sestais piezemējums, kura autors Džordijs Barets, panākot 46:14.

Jaunzēlandei maču noslēdz ar vēl vienu piezemējumu

Mača spilgtākās epizodes

Jaunzēlande B apakšgrupā ar 16 punktiem bija līderpozīcijās, bet Īrija A apakšgrupā ar 16 punktiem bija grupas vicelīdere.

Sestdienas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Anglijas regbija izlase ar 40:16 uzvarēja Austrāliju. Mačā starp Angliju un Austrāliju pirmo piezemējumu veica Džonijs Mejs, pierādot, ka Anglija nespēlē garlaicīgu regbiju.

Mejam pirmais piezemējums

Pēc brīža Džonijs Mejs lika uzgavilēt tribīnēm otrreiz - otrais piezemējums tieši viņa rēķinā, uz tablo panākot jau 12:3 Anglijas labā. Pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 17:6 Anglijas labā.

Anglijai otrais piezemējums

Pēc ne tik veiksmīga pirmā puslaika, Austrālija turpināja disciplinētu cīņu, un tas vainagojās panākumiem, Marikam Koroibetam gūstot piezemējumu un panākot 17:14.

Austrālijai pirmais piezemējums

Anglija gan nepalika parādā, un pēc brīža Kaila Sinklera izpildījumā šau komandai jau trešais piezemējums spēlē, panākot 22:16.

Anglijai trešais piezemējums

76. minūtē Antonijs Vatsons pielika punktu Austrālijas cerībām, veicot piezemējumu un panākot 38:16.