Tiesneši regbija Pasaules kausa izcīņā saņem bezprecedenta kritiku

Pasaules regbija jumtorganizācija "World Rugby" veltīja iepriekš nepieredzētu kritiku tiesnešiem par darbu Pasaules kausa finālturnīrā, oficiālā paziņojumā norādot, ka soģu vispārējā darbības kvalitāte nav pietiekama, vēstīja BBC.

Turnīra pirmajās spēlēs netrūka epizožu, kurās tiesneši pieņēma vēlāk kritizētus lēmumus. "World Rugby" norādīja, ka tiesnešu darba kvalitāte ne vienmēr atbilda nepieciešamajam standartam. "World Rugby" arī pauda pārliecību par visaugstāko tiesāšanas standartu ievērošanu turnīra turpinājumā.

Austrālijas regbistam Rīsam Hodžam tiesnešu lēmums ļāva izsprukt no soda par nepareizu tvērienu pret Fidži spēlētāju Peteli Jato, kurš guva galvas traumu un bija spiests pamest laukumu. Hodža lietu izskatīja trešdien un ar pāris dienu nokavēšanos viņu diskvalificēja uz trim nedēļām.

Savukārt Francijai uzvaru pār Argentīnu palīdzēja gūt Luī Pikamols, lai gan spēles beigu posmā viņš bija pelnījis sodu par epizodi bumbas pārtveršanā.

"World Rugby" arī iepriekš Pasaules kausa turnīros ir publiski norādījusi uz atsevišķu tiesnešu kļūdām, tomēr šoreiz pirmoreiz tika kritizēts viss tiesāšanas standarts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Regbijs
Sports
Jaunākie
Interesanti