Pasaules kausa kvalifikācijas spēle futbolā. Fēru salas - Latvija

Latvijas un Igaunijas sieviešu basketbola līga. "TTT Rīga" - "Liepājas Papīrs"

Latvijas čempionāts regbijā. "Garkalne/Livonia" - "Stats/Ķekava"

«Stats/Ķekava» izcīna Latvijas regbija čempionu laurus

''Stats/Ķekava'' sestdien Upesciemā kļuva par Latvijas čempioniem regbijā, lai gan pēdējā spēlē ar 8:12 zaudēja ''Garkalne/Livonia'' vienībai. Sudraba medaļnieku "Garkalne/Livonia" uzvara nebija pietiekami iespaidīga, lai ļautu komandai saglabāt pērn iegūtos čempionu laurus.

"Garkalne/Livonia" pēdējā spēlē bija nepieciešama uzvara ar vismaz 24 punktu pārsvaru, kā arī jāveic trīs piezemējumi vairāk nekā pretiniekiem, lai nopelnītu vēl bonusa punktu un pakāptos tabulā uz pirmo vietu. Pirmo puslaiku "Garkalne/Livonia" pabeidza ar deviņu punktu pārsvaru (12:3), bet pēc pārtraukuma sīkstā cīņā ''Stats/Ķekava'' ar piezemējumu rezultāta starpību vēl samazināja.

Regbija kluba ''Miesnieki'' komanda kopš 1997. gada Latvijas čempionātā uzvarēja 11. reizi, tiesa, triumfēja tikai trešo reizi kopš 2007. gada.

Bronzas medaļas jau iepriekš nodrošināja "LMT/Eži", bet pēdējie spēcīgāko komandu četriniekā palika RK "Jūrmala" regbisti.

Čempionāta pirmajā posmā astoņas komandas izspēlēja apļa turnīru, pēc kura sadalījās divos četriniekos. Vēl divus apļus komandas izspēlēja četriniekos, kuros ieskaitīja punktus arī no pirmā posma spēlēm pret sava četrinieka vienībām.