Samoa regbija izlase bez problēmām uzvar Krieviju. Spilgtākās epizodes

Pasaules kausa izcīņā regbijā, kas notiek Japānā, cīņu otrdien aizvada A apakšgrupas komandas Krievija un Samoa.  Likumsakarīgs bija rezultāts - Samoa izlases uzvara ar 34:9.

Līdzīgi kā Fidži un Tongas regbija izlases, arī Samoa komanda iepriecināja skatītājus, pirms mača izpildot kaujas deju Siva Tau.

Samoāņu kaujas deja

Ātrie Samoa izlases spēlētāji spēja izveidot vairāk iespēju uzbrukumā, un 16.minūtē pēc izrāviena pa laukuma malu Alapati Leiua veica mačā pirmo piezemējumu, panākot 5:0. Savukārt Krievijas regbisti pāris minūtes vēlāk izmantoja pirmo iespēju tikt pie punktiem un Jurijs Kušnarevs trāpīja soda sitienu. Pirmā puslaika vidū samoāņu kļūda cīņā par bumbu nodrošināja Kušnarevam vēl vienu soda sitienu un viņš jau izvirzīja vadībā krievus (6:5).

Alapati Leiua veic mačā pirmo piezemējumu

Samoa vēl sarežģītākā situācijā pirmajā puslaikā nonāca pēc Reja Lī-Lo nopelnīta brīdinājuma par augstu tvērienu pret Vasiliju Artemjevu. Samoāņi uz 10 minūtēm palika mazākumā, turklāt pēc nospēlētas pusstundas tādu pašu pārkāpumu pret Artemjevu izdarīja Motu Matu'u, kas viņa komandu tobrīd atstāja vairs tikai 13 spēlētāju sastāvā. Puslaika beigās krievi vairākkārt bija tuvu piezemējuma veikšanai, bet savas iespējas neizmantoja.

Jau 44. minūtē Samoa izlases spēlētājam Afaesetiti Amosam izdevās otrais piezemējums. Spēlētājs gan guva savainojumu vēl pirms punktu gūšanas, bet savu darbiņu viņš paveica godam.

Amosa veic piezemējumu un iedzīvojas savainojumā

Samoa izlasei trešais piezemējums

Arī spēles turpinājumā Samoa turpināja dominēt laukumā, neļaujot Krievijai veikt nevienu piezemējumu. Samoāņi uzvarēja ar rezultātu 34:9.

Krievija - Samoa. Visa spēle

Krievijas regbija izlase turnīru iesāka ar zaudējumu mājiniecei Japānai, bet Samoa izlase aizvada pirmo cīņu prestižajā turnīrā.

Pasaules kausa izcīņā komandas pirmajā posmā 12 Japānas pilsētās ir sadalītas četrās apakšgrupās un izspēlēs apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā. Kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 2.novembrī Jokohamā.