Pasaules kausa izcīņā regbijā noteikti ceturtdaļfinālu pāri

Pēc nedēļas nogalē aizvadītajām pēdējām spēlēm grupās Pasaules kausa izcīņā regbijā kļuva zināmi ceturtdaļfinālu pāri, liecina rīkotāju informācija. Īpašu ievērību pirms izslēgšanas cīņu sākuma izpelnījās gaidāmā Jaunzēlandes un Francijas spēle.

Ceturtdaļfinālos sestdien Londonā Dienvidāfrika spēlēs pret Velsu, bet Kārdifā, Velsā, trofejas pašreizējo īpašnieku jaunzēlandiešu pretinieki būs Francijas regbisti. Francūži tajā pašā "Millenium Stadium" 2007.gadā pārspēja par favorīti uzskatīto Jaunzēlandi. Savukārt pirms četriem gadiem jaunzēlandieši mājās revanšējās Francijai finālā.

Vēl divi pusfinālisti kļūs zināmi svēdien, kad Kārdifā spēlēs Īrija un Argentīna, bet Londonā spēkiem mērosies Austrālijas un Skotijas regbisti.

Japānas izlase pēdējā spēlē grupā svētdien ar 28:18 uzveica ASV, taču ar to jau bija par maz tikšanai ceturtdaļfinālā. Japāna kļuva par Pasaules kausa izcīņas vēsturē pirmo komandu, kas grupā uzvarēja trijās spēlēs, bet nesasniedza ceturtdaļfinālu. Japāna ierindojās 3.vietā B grupā, par divu punktu tiesu atpaliekot no otro vietu ieguvušās Skotijas, kas vietu ceturtdaļfinālā garantēja sestdien ar uzvaru 36:33 pār Samoa. Pirmo vietu grupā ieguva Dienvidāfrika, kas turnīra startā zaudēja japāņiem.

Japānā notiks nākamā Pasaules kausa izcīņa 2019.gadā, kad pirmoreiz izšķirošās cīņas par trofeju nenotiks kādā klasiskā regbija lielvalstī.