Sporta studija

Ščerbatihs: Svarcelšanā Kohai iespējas tikt pie zelta ir vislielākās

Sporta studija

Zināšanu trūkums par antidopinga procedūrām apdraud sportistu dalības sacensībās

Pasaules kauss regbijā iedvesmo interesentus Latvijā izmēģināt spēli

Pasaules kausa izcīņa regbijā iedvesmo sportistus Latvijā

Japānā vēl arvien planētas labākās regbija valstsvienības turpina cīņu Pasaules kausa izcīņā. Latvija par šāda līmeņa sacensībām pagaidām var tikai sapņot, tomēr notikumiem līdzi iespējams sekot LTV7 un LSM.lv. Sporta tiešraides arī iedvesmojušas interesentus izmēģināt regbiju Latvijā.

Interesents Juris atklāja, ka pēc regbija noskatīšanās vēlējies šo sporta veidi izmēģināt arī pats. Sazinājies ar tuvāko klubu un jau nākamajā dienā bijis treniņā.

Savukārt Elejā bērniem radusies interese par regbiju pēc pieskāriena regbija izmēģināšanas. Sporta skolotāja Sandra Avota stāstīja, ka regbijs īpašs ar to, ka ikvienas miesas būves sportistam var atrast vietu laukumā.

Tikmēr komandas „Miesnieki” galvenais treneris Kristaps Andersons norāda, ka uz regbiju mēdz pārnākt sportisti, kas nav spējuši sasniegt vēlamo citos sporta veidos. Ar labu fizisko bāzi regbists jau pāris gadu laikā var izcīnīt sev vietu Latvijas izlasē.

Iepriekš britu medijos ir bijušas runas par to, ka vajadzētu aizliegt spēka spēli regbijā agrīnā vecumā, tomēr šī iecere tika noraidīta, uzskatot, ka bērniem jau pirmajos sporta gados jāpierod pie cīņas, lai vēlāk tas neradītu lielāku risku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti