EHF M18 Eiropas čempionāta pusfināla spēle handbolā Latvija - Šveice

EHF U-18 Eiropas čempionāta spēle Latvija - Luksemburga

Latvijas čempionāts regbijā "Livonia" - "Miesnieki/Ķekava"

«Miesnieki/Ķekava» uzvar «Livonia» regbistus, teju nodrošina Latvijas čempionu titulu

Latvijas čempionāta galveno favorītu cīņā "Miesnieki/Ķekava" sestdien Upesciema stadionā ar 33:20 uzvarēja "Livonia" regbistus, teju nodrošinot valsts čempionu titulu. "Miesnieki/Ķekava" savus principiālos konkurentus uzveica otro reizi sezonā un ir labvēlīgā pozīcijā pirmās vietas saglabāšanai, jo divas spēcīgākās komandas spēlēs pret citiem pretiniekiem allaž krāj pārliecinošas uzvaras.

Sezonā otrajā Latvijas regbija klasikā "Livonia" savā laukumā pret "Miesnieki/Ķekava" nespēja laukumā sūtīt visus savus spēcīgākos meistarus. Tas bija jūtams arī laukumā, jo "Miesnieki/Ķekava" pārsvars bija diezgan pārliecinošs. Pirmajā puslaikā "Miesniekiem" gan bija tikai divi piezemējumi, bet lielu pārsvaru deva Jura Iesalnieka izcilie soda sitieni, un puslaikā viesi panāca 20:7.

Otrajā puslaikā "Miesnieki" spēlēja pragmatiski un nosvērti, bieži izmantojot Iesalnieka soda sitienus. Pēdējās piecās minūtēs "Livonia" gāja uz priekšu, cik vien jaudas, veicot divus ātrus piezemējumus, bet laika bija par maz. "Miesnieki" droši nosargāja savu sezonā otro uzvaru pār "Livonia".

Iesalnieks realizēja piecus no sešiem sitieniem spēlē un tika atzīts par labāko spēlētāju uzvarētāju komandā.

Ja "Miesnieki/Ķekava" saglabās pirmo vietu Latvijas čempionātā, klubam tas būs jau 14. tituls. Latvijas čempionātā abi  valsts regbija flagmaņi sezonā vairs netiksies, bet Baltijas TOP līgā komandas gan atkal dosies laukumā aci pret aci.