BMX čempionāta posms

Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - "RFS"

"Livonia-1" izcīna Latvijas kausu regbijā-7

«Livonia-1» izcīna Latvijas kausu regbijā-7

Latvijas kausu regbijā-7 svētdien Upesciemā izcīnīja "Livonia-1", kas principiālo konkurentu cīņā finālā ar 17:0 uzveica "Miesniekus".

"Livonia-1" pirmajā puslaikā veica divus piezemējumus un trāpīja vienu realizācijas sitienu, līdz pārtraukumam nodrošinot 12:0 pārsvaru. Otrajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja "Miesnieki", tomēr mača izskaņā "Livonia-1" vēlreiz ienesa bumbu pretinieku ieskaites laukumā.

Uzvarētāju kapteinis Valters Raņķis intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka komanda turnīru sāka ar 10 spēlētājiem un divi sākumsastāva regbisti tika zaudēti traumu dēļ. Spēlējot finālā tikai ar vienu maiņu, "Livonia-1" tomēr spēja uzvarēt.

"Parādījām, ka mums arī ir raksturs," teica Raņķis.

Savus līderus līdz finālam traumu dēļ gan zaudēja abas komandas.

Trešo vietu ieguva "Eži/LMT", kas mazajā finālā ar 24:0 pārspēja "Fēnikss" regbistus.

Turnīrā startēja sešas komandas, kas vispirms izspēlēja apļa turnīru divās grupās. Katras grupas divas labākās komandas iekļuva pusfinālā.