Latvijas čempionāts pludmales volejbolā "Depo Open 2022"

Eiropas čempionāts U-18 Regbijā-7. Bruno Osītis

Eiropas čempionāts U-18 Regbijā-7

Latvijas U-18 regbija-7 izlase izcīna piekto vietu Eiropas trofejas čempionātā

Rīgā risinājās regbija-7 U-18 Eiropas čempionāts trofejas divīzijā, kurā Latvijas izlase pēc zaudējuma ceturtdaļfinālā turnīru noslēdz piektajā vietā. Latvieši čempionātu pabeidza ar četrām uzvarām un diviem zaudējumiem.

Grupu turnīrā Latvijas izlase ar 7:5 pārspēja Monako izlasi, pēc tam ar 21:22 zaudēja Ungārijas sportistiem un ar 19:12 pieveica Zviedrijas izlasi.

Ceturtdaļfinālu Latvija iesāka teicami, izvirzoties ar 17:7 vadībā pret Andoru. Viesi otrajā puslaikā spēja spēli pagriezt kājām gaisā un izvirzīties vadībā ar 19:17. Spēles laikam beidzoties, Latvija guva tiesības uz pēdējo uzbrukumu, taču kļūdas pēc bumba tika raidīta ārpus laukuma, spēlētājam domājot, ka Latvija ir vadībā. Tas ļāva Andorai izcīnīt tiesības spēlēt pusfinālā.

Pēc spēles izlases regbists Bruno Osītis pauda, ka spēle bijusi laba par spīti muļķīgajam zaudējumam. "Spēle bija laba un skatāma," teica sportists, noradot, ka šī bija labākā spēle turnīrā. Viņš gan neslēpa, ka bija kļūdas.

Mazajā pusfinālā Latvija ar 17:14 pieveica Moldovu. Savukārt spēlē par piekto vietu latvieši ar 26:0 sagrāva horvātus.

Finālā iekļuvušās Šveices un Turcijas izlases nodrošināja sev vietu spēcīgākajā čempionu divīzijā.

Čempionātā kopumā startēja 12 valstis - Latvija, Luksemburga, Horvātija, Andora, Turcija, Zviedrija, Ungārija, Austrija, Moldova, Bulgārija, Šveice un Monako.