Latvijas regbisti zaudē un U-18 Eiropas čempionātu noslēdz 6.vietā B divīzijā

Latvijas U-18 regbija izlase sestdien Francijā ar 10:35 zaudēja Luksemburgas vienaudžiem pēdējā spēlē Eiropas čempionātā, kur ieguva 6.vietu B divīzijā, liecina organizatoru informācija. Absolūtajā kopvērtējuma rangā Latvijas izlase ierindojās 22.vietā.

Visus punktus Latvijas regbisti guva pirmajā puslaikā, ko zaudēja ar 10:18. Pēc pārtraukuma Luksemburgas izlase nostiprināja pārsvaru vēl ar 17 punktiem.

Visās trijās spēlēs B divīzijas turnīrā uzvarējusī Ukraina pacelsies uz A divīziju, bet visās trīs cīņās zaudējumus cietusī Serbija izkrita uz C divīziju. Jau vēstīts, ka ceturtdaļfinālā Latvijas regbisti zaudēja Čehijai (5:22), bet pusfinālā par 5.vietu pieveica Serbijas vienaudžus (20:3) un garantēja palikšanu B divīzijā arī nākamajā ciklā.

Pērn Latvijas U-18 regbisti uzvarēja C divīzijas turnīrā un atgriezās B divīzijā, kur nosacītajā rangā izcīna no 17. līdz 24.vietai. Turpat Tulūzā un tās apkaimes laukumos sacenšas arī elites un A divīzijas astoņnieki.

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Mārtiņš Straume pirms došanās uz Franciju teica, ka komandas uzdevums ir vismaz 7.vieta, kas ļautu saglabāt vietu B divīzijā.