Pasaules kērlinga tūres posms Tukumā

Baltijas sieviešu basketbola līga. "TTT Rīga" - "RSU"

Eiropas regbija čempionāta cikla 2.spēle Latvija - Zviedrija

Latvijas regbija izlase cieš otro zaudējumu Eiropas čempionātā

Latvijas regbija valstsvienība Eiropas čempionāta pirmās konferences Ziemeļu divīzijas spēlē Slokas stadionā piedzīvoja otro zaudējumu divās spēlēs. Latvija ar 22:26 piekāpās Zviedrijai.

Roberts Džo Davidsons guva septiņus punktus, pa pieciem punktiem Latvijai guva Ivo Kapiņš, Valters Raņķis un Elmārs Šefanovskis. Viesiem Konoram Mērfijam 11 punkti, Aleksam Melanderam divi piezemējumi un desmit punkti.

Spēles sākumā latvieši nonāca iedzinēju lomā pēc Melandera piezemējuma un Mērfija realizācijas sitiena, kuram komandas kapteinis vēlāk pievienoja vēl trīs punktus ar soda sitienu - 10:0 viesu labā.

Mājinieki atbildēja ar Kapiņa piezemējumu, un 27.minūtē ar soda sitienu Roberts Džo Davidsons panāca 8:10. Desmit minūtes vēlāk ar to pašu atbildēja Konors Mērfijs - 8:13. Aleksam Melanderam tikai minūti vēlāk pēc Vigo Valdava taktiskas kļūdas otro reizi spēlē izdevās piezemēt bumbu Latvijas izlases ieskaites laukumā, bet Mērfijs no grūtas situācijas laukuma malā nerealizēja realizācijas sitienu - 8:18.

Otrā puslaika 49.minūtē pēc spēka cīņas bumbu viesu ieskaites laukumā piezemēja Raņķis, Davidsonam no laukuma vidus realizējot ērtu realizācijas sitienu - 15:18. 62.minūtē tālāku soda sitienu iesita Mērfijs - 21:15 zviedru labā, bet sešas minūtes vēlāk zviedri veica piezemējumu 26:15 viņu labā. Uz to trīs minūtes vēlāk ar piezemējumu atbildēja Šefanovskis, bet Davidsons spēcīgā vējā iesita realizācijas sitienu - 22:26.

Jau ziņots, ka pirms divām nedēļām notikušajā pirmajā grupas spēlē Latvijas izlase ar rezultātu 13:38 viesos kapitulēja Ungārijai.

Latvijas regbija izlase pēc gada pārtraukuma atgriezusies Eiropas čempionāta pirmās konferences Ziemeļu divīzijā. 2018.gada maijā Latvija šajā grupā palika pēdējā, piektajā, vietā, kaut cikla laikā pārspēja Ungāriju, un izkrita līmeni zemāk. Tomēr otrajā konferencē latvieši uzvarēja gan Somiju, gan Dāniju, gan Norvēģiju, gan Austriju un atgriezās pirmajā konferencē.

Jaunajā ciklā Latvija ir vienā apakšgrupā ar Čehiju, Luksemburgu, Zviedriju un Ungāriju. Noslēdzošās divas spēles risināsies nākamgad - 18. aprīlī Latvija viesosies Čehijā, bet 2.maijā uzņems Luksemburgu.