Sporta ziņas

Latvijas čempionāts kalnu velosipēdu klasē olimpiskajā krosā

Sporta ziņas

Pārbaudes spēle volejbolā vīriešiem. Latvija – Norvēģija

Latvijas regbija federācija atkal palikusi bez prezidenta

Latvijas Regbija federācija spiesta izsludināt trešās prezidenta vēlēšanas šogad

Latvijas Regbija federācija (LRF) otro reizi šogad palikusi bez prezidenta, tādējādi ir spiesta sasaukt trešās vēlēšanas. Nesaskaņas radošās starp klubiem, kam atšķiras viedokļi vairākos jautājumos, lai gan lielāko klubu nostāja ir vienota.

Mēneša sākumā par LRF jauno prezidentu tika apstiprināts Kārlis Vents, taču viņa virzītā valde neguva federācijas biedru atbalstu. Oficiāli gan viņš biedrību nav vadījis, jo Uzņēmumu reģistrs nav apstiprinājis izmaiņas, nosakot pagarinātu termiņu situācijas izvērtēšanai.

Tāpat LRF biedri maijā neatbalstīja iepriekšējā prezidenta Aivara Pilenieka virzīto valdi, lai gan pats Pilenieks tika pārvēlēts par prezidentu.

Ventu atbalstīja Latvijas vadošie regbija klubi "Miesnieki" un "Livonia", kuriem iepriekš bieži atšķīrušies viedokļi pašmāju regbija saimniecībā. Tomēr Vents norādīja, ka problēma ir mazākie biedri, kas nereti lemj pretēji.

"Ir "kabatas" klubi, kas nepiedalās, bet viņiem liekas, ka viņi var organizēt visu, kas, manuprāt, ir absolūti nepareizi," teica Vents.

Arī "Livonia" vadītājs Jānis Zuments uzskata, ka lielajiem klubiem vajadzētu vienoties, lai mazie klubi nespētu traucēt globālo sporta attīstību Latvijā.

LRF ir 24 balsstiesīgi biedri.

Dažiem klubiem esot nepatika, ka Vents grasās apvienot prezidenta un tehniskā direktora amatus, tādējādi saņemot algu no paša vadītās federācijas. Iepriekš prezidents savu lomu pildījis brīvprātīgi.

Vents uzskata, ka tik mazā federācija reprezentatīva persona nav vajadzīga. "Mums ir reāli darbs, kas ir jādara," viņš skaidro.

Arī Zuments atbalsta šādu iniciatīvu. "Ja Kārlis [Vents] uzskata, ka viņš šos amatus var apvienot, man nav žēl, ka viņš par šo saņem naudu," skaidroja Zuments.

Nākamnedēļ paredzētas nākamās prezidenta vēlēšanās, un kandidāti, visticamāk, būs tie paši – Vents, Pilenieks un vēl viens bijušais LRF prezidents Juris Silovs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti