MTB 7.posms Smiltene

LČ regbijā. "Garkalne Livonia" – "Miesnieki Ķekava". Valters Raņķis

Pasaules kauss regbijā

Jaunzēlandes regbija izlase pārliecinoši uzvar Dienvidāfriku Pasaules kausa izcīņas mačā. Interesantākās epizodes

Pasaules kausa izcīņā regbijā sestdien Japānā pirmo spēli aizvadīja Jaunzēlandes un Dienvidāfrikas izlases, kas iekļautas B apakšgrupā. Šajā spraigajā cīņā Jaunzēlande bija neapturama, uzvarot ar rezultātu 23-13.

Mačā starp Jaunzēlandi un Dienvidāfriku ievadā izvirzījās Dienvidāfrika, taču jau drīz Jaunzēlande pārņēma vadību, neļaujot pretiniekiem realizēt iespējas. Pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 17-3 Jaunzēlandes labā.

Jaunzēlande - Dienvidāfrika. Visa spēle

Lai gan otrajā puslaikā Dienvidāfrika kontrolēja laukumu, tomēr spēle turpināja aizritēt pēc Jaunzēlandes scenārija.

Jaunzēlandes kara deja

Pasaules kausa izcīņā regbijā sestdien Japānā pirmo spēli aizvadīja Francijas un Argentīnas izlases, kas iekļautas C apakšgrupā, un šajā duelī ne bez grūtībām uzvaru ar rezultātu 23-21 nosargāja Francijas izlase.

Mačā starp Franciju un Argentīnu sākums padevās labāk Argentīnai, taču 17. minūtē Gēls Fikū veica piezemējumu un izvirzīja vadībā Franciju.

Gēls Fikū izvirza Franciju vadībā

Tam uzreiz sekoja vēl viens piezemējums, ļaujot Francijai cerēt uz veismīgu mača iznākumu. Pārtraukumā Francija devās ar 17 punktu pārsvaru - 20-3.

Tikai otrā puslaika ievadā Argentīnas regbisti beidzot iepriecināja savus līdzjutējus, Guido Petī Pagadizabalam veicot pirmo piezemējumu.

Argentīnai pirmais piezemējums

Argentīnieši turpināja veiksmīgu spēli, deldējot deficītu, bet Francijai nebija pretargumentu. 69. minūtē Bendžamins Urdapilleta izvirzīja Argentīnas izlasi vadībā.

Argentīna uz īsu brīdi izvirzās vadībā

Tiesa gan, Francija zibenīgi spēja atgūt vadību, neļaujot vairs pretiniekiem tikt pie punktiem. Uzvara gan ar minimālu pārsvaru - 23-21.

Pilna spēle Francija - Argentīna

Iepriekš sestdien Pasaules kausa izcīņā regbijā sestdien Japānā pirmo spēli D apakšgrupā aizvadīja Austrālijas un Fidži izlases. Lai gan līdz pat otrā puslaika vidum rezultāts bija par labu Fidži, Austrālija pārliecinoši ar 39-21 uzvarēja šo maču.

Fidži kara deja

Spēli meistarīgāk iesāka Fidži komanda. Pirmos punktus izlases labā guva saspēles vadītājs Bens Volavola, bet pirmais piezemējums Pesela Jato izpildījumā. Un Fidži jau bija vadībā ar 8-0.

Piezemējums Jato izpildījumā

Pirmais piezemējums Austrālijas izlasei bija tikai spēles 17. minūtē Maikla Hūpera izpildījumā.

Pirmais piezemējums Austrālijas izlasei

Pārtraukumā Fidži izlase devās krietni labākā noskaņojumā, nekā pretinieki, jo bija iekrāts pārsvars 14-12.

Jau pēc pārtraukuma Fidži ātri atjaunoja septiņu punktu pārsvaru. Taču arī Austrālija nepalika atbildi parādā, un otrā puslaika vidū Fidži pārsvars saruka līdz minimumam, un drīz Austrālija pirmo reizi šajā spēlē izvirzījās vadībā ar 25-21.

Austrālija pirmo reizi šajā mačā izvirzās vadībā

Un tad vairs Austrālijas regbija izlase nebija apturama, uzvarot ar 39-21.

Visa spēle Austrālija - Fidži

Pasaules kausa izcīņā 12 Japānas pilsētās komandas pirmajā posmā ir sadalītas četrās apakšgrupās un izspēlēs apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā, kā arī katras grupas trīs labākās komandas garantēs dalību 2023.gada Pasaules kausa izcīņā.

Kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 2.novembrī Jokohamā.