Francijas regbisti saspringtā mačā pārspēj Tongu, Jaunzēlande pēc pietiecīga starta sagrauj Namībiju

Pasaules regbija kausa izcīņas grupas spēlē Francija saspringtā cīņa tomēr notur pārsvaru pār Tongu, tiekot pie panākuma ar 23:21. Francijai šis bija trešais panākums trīs spēlēs. Tikmēr citā mačā Jaunzēlande pēc pieticīga spēles sākuma spēja droši pieveikt Namībiju.

Francijas un Tongas spēles momenti

Mača ievadā izrāviens padevās francūžiem, kas vispirms guva trīs punktus pēc pretinieku pārkāpuma, kam sekoja piezemējums ar precīzu realizācijas sitienu.

Francija gūst pirmo piezemējumu

Turpinājumā Francija guva vēl vienu piezemējumu, taču puslaika izskaņā Tonga atbildēja ar to pašu, pārtraukumā vadībā ar 17:7 esot Francijai.

Tonga tiek pie pirmajiem punktiem

Otrā puslaika ievadā Tongai gandrīz izdevās veikt piezemējumu, tomēr līdz galam uzbrukumu novest neizdevās. Pēc tam teicams izrāviens pēc auta padevās Francijai, tomēr tiesneši fiksēja piespēli uz priekš, tādējādi piezemējumam izpaliekot.

Drīz vien veiksmīgs uzbrukums padevās Tongai, kad bumba pēc piespēles ar kāju parocīgi atleca no zemes, ļaujot gūt otro piezemējumu.

Pēc veiksmīga bumbas lēciena Tonga veic piezemējumu

Francija uz to atbildēja ar saviem sekmīgiem uzbrukumiem. Mača izskaņā vēl vienu piezemejumu guva Tonga, tomēr pārsvara pilnīgai sadeldēšanai laiks nepietika.

Tonga mača izskaņā pietuvojas Francijai

Tikmēr dienas pirmajā spēlē pasaules reitinga līdere Jaunzēlande trešajā grupu spēlē ar 72:9 pārspēja Namībijas izlasi. "All Blacks" jaunzēlandiešiem šī bija trešā uzvara čempionātā, savukārt Namībijas komandai pie punktiem vēl nav izdevies tikt, lai gan mača ievadā viņiem izdevās būt līderos pret spēcīgajiem pretiniekiem.

Jaunzēlandes un Namībijas spēles spilgtākie mirkļi

Jaunzēlandes komanda uzvarā guva arī bonusa punktu.

Spēles ievadā Namībija izmantoja Jaunzēlandes pārkāpumu, pēc kura izpildīja sarežģītu sitienu pa vārtiem. To Namībija realizēja, negaidīti izvirzoties vadībā (3:0).

Namībija negaidīti izvirzās vadībā

Namībija prieki bija īsi, jo vien pāris minūtes vēlāk Jaunzēlande veica pirmo piezemējumu, pārņemot vadību.

Jaunzēlande gūst pirmo piezemējumu

Turpinājumā Jaunzēlande veica vēl vienu piezemējumu, taču atkal nespēja trāpīt realizācijas sitienu.

Ar diviem precīziem sitieniem pa vārtiem, Namībija samazināja rezultāta starpību līdz minimum. Arī cīņas gaita tika izlīdzināta, un nebija nospiedošs pārsvars Jaunzēlandes komandas labā.

Puslaika izskaņā Jaunzēlande vēl palika mazākumā, taču prata veikt vēl vienu piezemējumu, pēc kura prata arī gūt divus punktus ar realizācijas sitienu (17:9).

Jaunzēlande veic piezemējumu mazākuma

Otrajā puslaikā Jaunzēlande krietni uzlaboja savu sniegumu, pārliecinoši pārņemot iniciatīvu un gūstot vairākus piezemējumus.

Teicams piezemējums mača izskaņā padevās Jaunzēlandei, kas guva guva uzvaru ar 72:9.

Jaunzēlande gūst skaistu piezemējumu

Abas komandas spēlē B apakšgrupā. Pirmajās divās cīņās Jaunzēlande pārspēja Dienvidāfrikas Republiku un Kanādu, kas pēc trešās uzvaras dod pirmo vietu grupā. Komandai iepriekš priekšā bija Itālija un Dienvidāfrikas Republika, kam abām ir divas uzvaras trīs mačos.

Par regbija Pasaules kausu komandas Japānā cīnīsies līdz 2. novembrim.