Dienvidāfrikas regbija izlase sarūgtina Japānu; Velsa izrauj uzvaru pār Franciju. Spilgtākās epizodes

Japānā notikošā Pasaules kausa izcīņa tuvojas kulminācijai. Svētdien ceturtdaļfināla spēlēs Dienvidāfrikas regbija izlase ar 26:3 uzvarēja mājinieci Japānu, bet Velsas regbija valstsvienība tikai pašā spēles izskaņā izrāva uzvaru ar 20:19 pār Franciju.

Jau Japānas - Dienvidāfrikas mača ievadā Makazole Mapimpi veica piezemējumu, izvirzot Dienvidāfriku vadībā ar 5:0. Pārtraukumā izlases devās ar niecīgu rezultāta starpību - 5:3 Dienvidāfrikas labā.

Dienvidāfrikas izlasei pirmais piezemējums

Pēc pārtraukuma kontrole bija vairāk Dienvidāfrikas pusē, taču savu pārsvaru uz tablo komanda kāpināja lēnām, krājot punktus, kas gūti, izpildot soda sitienus.

Tikai 66. minūtē beidzot skatītāji sagaidīja otro piezemējumu šajā spēlē - Fafs de Klerks panāca 19:3, laupot japāņiem cerības atspēlēties.

Dienvidāfrikas izlasei otrais piezemējums

Vēl pēc brīža beidzot trešais piezemējums Dienvidāfrikai, un to veica pirmā piezemējuma autors Mapimpi, panākot 26:3.

Dienvidāfrika noslēdz spēli ar vēl vienu piezemējumu

Iepriekš svētdien jau noritēja viena ceturtdaļfināla spēle, kurā aizraujošā cīņā tikai pašās mača beigās uzvaru izrāva Velsa, esot pārāka ar 20:19 pār Franciju.

Francijas regbija izlasei vajadzēja vien piecas minūtes, lai gūtu pirmo piezemējumu - tā autors Sebastjans Vahamahina.

Francijas izlase atklāj rezultātu ar piezemējumu

Vēl pēc trim minūtēm jau nākamais piezemējums Francijas labā, un rezultāts uz tablo jau bija 10:0.

Francija palielina pārsvaru

Velsa nepadevās, un pēc aizvadītām 12 spēles minūtēm arī šai izlasei jau viens piezemējums un rezultāts uz tablo 12:5.

Velsas izlasei pirmais piezemējums

Tuvojoties pirmā puslaika beigām, Velsa palika mazākumā, ko prasmīgi izmantoja Francija, gūstot jau trešo piezemējumu šajā svarīgajā spēlē - Virimi Vakatava panāca 17:10. Pārtraukumā izlases devās ar rezultātu 19:10 Francijas labā.

Velsas izlasei otrais piezemējums

Otrajā puslaikā cīņā ritēja gana spraigi, taču piezemējums tikai spēles 74. minūtē, un Velsas izlases spēlētājam Rosam Moriartijam izdevās atjaunot spēles intrigu, panākot rezultātu 19:18 Francijas labā. Bet Dens Biggars izvirzīja jau Velsu vadībā ar 20:19.

Velsas izlasei trešais piezemējums

Jau sestdien tika aizvadīti divi ceturtdaļfināla mači, kuros Anglija ar ar 40:16 uzvarēja Austrāliju, savukārt Jaunzēlande ar 46:14 uzvarēja Īriju. Anglija un Jaunzēlande savu pusfināla maču aizvadīs 26. oktobrī, savukārt svētdien noskaidrotās pusfinālistes tiksies 27. oktobrī. Pusfināla cīņas arī tiešraidē būs redzamas LTV7 un REPLAY.lv.

Pasaules kausa ieguvēja tiks noskaidrota 2. novembrī Jokohamā.