Dienvidāfrikas regbija izlase sagrauj Kanādu. Spilgtākās epizodes

Pasaules kausa izcīņa Japānā turpinās, otrdien Kobē spēkojās Dienvidāfrikas un Kanādas valstsvienības, un mača favorīte Dienvidāfrika svinēja uzvaru ar 66:7.

Dienvidāfrikas izlasei vajadzēja vien divas minūtes, lai izvirzītos vadībā - Damians de Allende veica piezemējumu, panākot 5:0.

Dienvidāfrikas izlase atklāj spēles rezultātu

Pagāja vēl trīs minūtes, un Dienvidāfrikai jau otrais piezemējums, tikmēr Kanāda nopietnu pretestību tā arī nespēja parādīt.

Dienvidāfrikas izlasei otrais piezemējums

Dienvidāfrikas ofensīva turpinājās, un pēc nospēlētām 20 minūtēm komanda bija guvusi jau piecus piezemējumus, turklāt trīs no tiem Kobusa Reinaha rēķinā. Kanādas situāciju pasliktināja vēl fakts, ka dažas minūtes līdz pirmā puslaika beigām komanda tika pie noraidījuma un spēle bija jāturpina mazākumā.

Pārtraukumā komandas aizgāja ar graujošu rezultātu 47:0 Dienvidāfrikas labā, jo tieši pirms puslaika beigām Franss Steins guva izlasei jau septīto piezemējumu.

Septītais piezemējums pirmajā puslaikā

Otro puslaiku Kanāda uzsāka daudz aktīvāk, un 45. minūtē tas vainagojās ar piezemējumu Meta Hītona izpildījumā.

Kanādai pirmais piezemējums

Šāds spēles pavērsiens pamodināja Dienvidāfriku, kas otrā puslaika sākumā šķita nedaudz zaudējusi modrību, un sekoja vairāki piezemējumi.

Dienvidāfrika B grupā iepriekš aizvadīja trīs spēles -  tā turnīru sāka ar zaudējumu grupas līderei Jaunzēlandei, bet tad sekoja panākumi spēlēs pret pastarīti Namībiju un graujoša uzvara pār Itāliju.

Kanādai līdz šim nav izdevies gūt nevienu uzvaru un tikt pie punktiem. Iepriekšējās spēlēs tā jau cieta divas neveiksmes cīņā pret Itāliju un Jaunzēlandi.

B apakšgrupā Dienvidāfrika nu kūvusi par līderi, četrās spēlēs sakrājot 15 punktus un par vienu apsteidzot Jaunzēlandi. Savukārt Kanāda bez punktiem ir apakšgrupas pastarīte.

Pasaules kausa izcīņā komandas pirmajā posmā 12 Japānas pilsētās ir sadalītas četrās apakšgrupās un izspēlē apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā. Kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 2.novembrī Jokohamā.