Dienvidāfrikas regbija izlase ne bez grūtībām sasniedz Pasaules kausa finālu. Spilgtākās epizeodes

Saspringtā cīņā Pasaules kausa regbijā, kas risinās Japānā, pusfinālā uzvarēja Dienvidāfrika, kura ar 19:16 bija pārāka par Velsas regbija izlasi, liecina organizatoru informācija.

Regbija cienītājiem svētdiena sagādās īstenu prieku – Japānā Pasaules kausa regbijā pusfinālā spēkiem mērosies Velsa un Dienvidāfrika. Spēles tiešraide LTV7 un REPLAY.lv.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 15. minūtē, kad Hadre Polards sekmīgi izpild'[ija soda sitienu un izvirzīja Dienvidāfrikas izlasi vadībā. Pārtraukumā komandas devās ar pieticīgu rezultātu - 9:6 Dienvidāfrikas labā.

Otrā puslaika ievadā Velsai, pēc Dienvidāfrikas noteikumu pārkāpuma izpildītā soda sitiena, izdevās izlīdzināt rezultātu 9:9.

Tikai 57. minūtē šajā spēlē beidzot pirmais piezemējums - Damins de Allende izvirzīja Diendidāfrikas izlasi vadībā ar 14:9.

Dienvidāfrikas izlasei pirmais piezemējums

Velsa negrasījās padoties, un tas vainagojās panākumiem 65. minūtē, kad Džošs Adamss izpildīja piezemējumu, panākot 14:16, un pēc brīža jau panākts izlīdzinājums. Tiesa gan, ne uz ilgu laiku, jo Dienvidāfrika drīz realizēja savu soda sitienu un izvirzījās vadībā.

Velsai pirmais piezemējums

Pusfināli spēj sagādāt pārsteigumus. Svētdien Anglija ar 19:7 uzvarēja galveno favorīti uz kausu Jaunzēlandes izlasi. Līdz ar to fināls Anglija - Dienvidāfrika!

Finālspēle jau 2. novembrī Jokohalā, un tiešraidi varēs redzēt LTV7 un REPLAY.lv.