Peldētājs Pesockis iekļūst sešiniekā Eiropas spēļu distancē

Latvijas peldētājs Arturs Pesockis sestdien izcīnīja 6.vietu finālā 100 metru tauriņstila distancē Eiropas spēlēs, liecina organizatoru informācija. Pesockis Baku startēja jau otrajā finālā, jo iepriekš sacentās tauriņstilā arī divreiz īsākā distancē, kur bija astotais.

Pesockis finišēja pēc 54,10 sekundēm, kas viņam ļāva apsteigt divus sāncenšus. Par Eiropas spēļu čempionu kļuva Krievijas peldētājs Danils Pahomovs ar rezultātu 52,72 sekundes.

Arī piektdien priekšsacīkstēs Pesockis bija sestais ātrākais gan priekšsacīkstēs, gan pusfinālā. Eiropas spēlēs peldēšanā vīriešiem startēja līdz 18 gadus veci sportisti.

Jau vēstīts, ka Latvijas džudistiem sestdien Baku neizdevās tikt tālāk par pirmajām kārtām. Jevgēņijs Borodavko svara kategorijā līdz 100 kilogramiem tika līdz otrajai kārtai, bet jau pirmajā cīņā zaudēja Aigars Mīlenbergs svarā līdz 90 kilogramiem un Arturs Ņikiforenko svara kategorijā virs 100 kilogramiem.

Latvijas sportisti pirmajās Eiropas spēlēs pašlaik ir izcīnījuši divas medaļas. Anastasija Grigorjeva kļuva par bronzas medaļnieci brīvajā cīņā, savukārt Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža triumfēja pludmales volejbola turnīrā.

Eiropas spēles Azerbaidžānas galvaspilsētā beigsies svētdien, kad Latviju vēl pārstāvēs BMX riteņbraucēji. Pusfinālā startēs Rihards Veide, Edžus Treimanis un Kristens Krīgers, bet sievietēm Sandra Aleksejeva jau nodrošinājusi dalību sieviešu finālā.