Sporta ziņas

Latvijas basketbola savienība

Sporta ziņas

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā

Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

Peldētājs Kalniņš sacensībās atgriežas ar diviem Latvijas čempiona tituliem

Latvijas čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā pirmo reizi norisinās Valmierā, kur galvenā uzmanība pievērsta mājiniekam Uvim Kalniņam. Londonas olimpisko spēļu dalībnieks pēdējā laikā sacensībās startēja reti, taču atgriešanās ceturtdien izdevās teicama – ar jaunu personisko rekordu uzvarēts 50 metru distancē brīvajā stilā, kā arī 100 metru kompleksajā peldējumā.

Kalniņš pēc gūtajām uzvarām intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka ar sniegumu 50 metru distancē ir ļoti apmierināts. Tomēr viņš neuzskata, ka pašlaik jau būtu pilnvērtīgi atgriezies lielajā sportā.

Labi panākumi arī Kalniņa novadniekam Jānim Siliņam – viņš 100 metros brasā ilgi peldēja Latvijas rekorda līmenī, bet beigu daļā spēka mazliet pietrūka. Latvijas tituls Siliņam rokā, bet līdz rekordam pietrūka nepilnas divas sekundes.

Siliņš pēc sacīkstēm atzina, ka viņam neizdevās sasniegt rezultātu, uz kādu bija cerējis.

Dominanci baseinā turpināja apliecināt vairākkārtējā Latvijas rekordiste Ieva Maļuka – viņa palika nepārspēta 50 metros brīvajā stilā un kompleksajā peldējumā.

Maļuka ar apstākļiem Latvijas čempionātā ir ļoti apmierināta. Viņa uzteica Valmieras baseinu par vieglu ūdeni, lai arī gaiss ir diezgan karsts.

Latvijas čempionāts ar kuplu dalībnieku skaitu turpināsies arī piektdien un sestdien. Neviens Latvijas rekords vēl nav labots, taču to varētu izskaidrot ar faktu, ka daudzi Latvijas labākie peldētāji gatavojas pasaules čempionātam jūlija vidū.

Saistītie raksti
Peldēšana
Sports
Jaunākie
Interesanti