Latvijas virslīgas čempionāts telpu futbolā. "Nikars" - "New Project"

Latvijas čempionāts galda tenisā

Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

Peldētāja Maļuka Latvijas čempionātā uzvar 200 metros brīvajā stilā

Talantīgā peldētāja Ieva Maļuka sestdien Latvijas čempionāta ietvaros teju pārspēja valsts rekordu 200 metru brīvā stila distancē. Maļuka sestdien tika kronēta par Latvijas čempioni 200 metri brīvā stila distancē - viņa distanci veica divās minūtēs un 3,33 sekundēs, vien par 0,18 sekundēm atpaliekot no pašai piederošā valsts rekorda.

Savukārt par Latvijas čempioni 400 metru kompleksā kļuva Patrīcija Zvīgule, kura ar laiku piecas minūtes un 35,98 sekundes pieticīgā konkurencē apsteidza Ģertrūdi Grjunbergu un Elzu Šipkovu.

Tikmēr pārējās astoņās no desmit sestdienas individuālajām disciplīnām uzvaras guva Baltkrievijas sportisti. Uz goda pjedestāla individuālajās disciplīnās kāpa Daniils Bobrovs, kas 200 metru brasā piekāpās tikai Iļjam Šimanovičam, distanci veicot divās minūtes un 16,33 sekundēs, kā arī Kristīna Šteina un Arina Baikova, kuras attiecīgi finišēja otrajā un trešajā vietā 100 metros uz muguras.

Visbeidzot 4x100 metru kombinētajā jauktajā stafetē uzvaru izcīnīja baltkrievu kvartets, kas aiz sevis atstāja SD "Delfīns" un Jelgavas SPS audzēkņus, savukārt 4x200 metru brīvā stila stafetē uzvara tika SD "Delfīns" meitenēm, kuras pārspēja Jelgavas SPS un BJSS Rīdzene OSC dāmas. Vīru konkurencē sudrabs Valmieras BSS un bronza Jelgavas SPS komandām

Svētdien noslēgumā RTU Ķīpsalas peldbaseinā tiks noteikti Latvijas čempioni vēl desmit disciplīnās. Sacensības tiešraidē translē kanāls "Sportacentrs.com TV".

Kopumā čempionātā tiek sadalīti 32 medaļu komplekti individuālajās distancēs un astoņi komplekti stafešu peldējumos.

95.Latvijas čempionāts ir arī kā kvalifikācijas sacensības pasaules čempionātam.