Pamanījuši sava tautieša nodarbi, britu raidsabiedrības BBC sporta komentētāji centās uzminēt, ko sportists cenšas uzadīt no violetās un krēmkrāsas vilnas kamoliem, pieļaujot, ka tā varētu būt cepure viņa mazajam dēlam.
Toms Deilijs kopā ar Metiju Lī pirmdien izcīnīja savu pirmo olimpisko zelta medaļu sinhronajā daiļlēkšanā no 10 metru augstuma.
Iepriekš Deilijs adīšanu nosaucis par savu “slepeno ieroci”. Nedēļas sākumā sociālajos tīklos viņš arī izrādīja speciāli uzadīto kabatiņu savai zelta medaļai ar Lielbritānijas karogu no vienas puses un Japānas karogu – no otras.
“Viena lieta, kas man ļāvusi palikt pie pilna prāta visā šajā procesā, ir mana mīlestība pret adīšanu, tamborēšanu un visu veidu izšūšanu,” viņš paziņoja savā “Instagram” profilā, kas veltīts tikai viņa adījumiem.
Deilijs ir īpaši populārs sociālajos tīklos, viņa sekotāju skaits sasniedz 8 miljonus. Viņš ir precējies ar Holivudas scenāristu un kļuvis par redzamu LGBT kopienas pārstāvi.
Kvalifikācija un fināls sievietēm Kvalifikācija un fināls vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkstes un fināli Finālsacensības jauktajām komandām Sievietes svara kategorijā 49kg Kvalifikācija vīriešiem Fināli Sievietes: 48kg Grupas brauciens vīriešiem Pirmā kārta Polija - Latvija (plkst. 5.35) Ķīna - Serbija KOK - Ķīna Serbija - Nīderlande Iejāde Latvija - Beļģija (plkst. 12.40) Japāna - Polija Priekšsacīkstes vīriešiem Nīderlande - KOK Beļģija - Japāna Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Kvalifikācija sievietēm Kvalifikācija vīriešiem Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkstes un fināli Finālsacensības sieviešu komandām Kvalifikācija sievietēm Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Fināli KOK - Beļģija Polija - Serbija Vīriešiem fināli Sievietes: 52kg Pirmā kārta Sieviešu dubultspēles Vīrieši svara kategorijā 61kg un 67kg Fināls vīriešiem ielas disciplīnā Grupas brauciens sievietēm Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Ķīna - Latvija (plkst. 9) Serbija - Beļģija Fināls sievietēm sinhronajos lēcienos no 3 metru tramplīna Iejāde KOK - Polija Japāna - Nīderlande Nīderlande - Ķīna Latvija - Japāna (plkst. 16.25) Sacensības vīriešiem Kvalifikācija un fināls vīriešiem un sievietēm Priekšsacīkstes vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkstes un fināli Kellija Klēsa/Sāra Sponsila (ASV) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) Finālsacensības vīriešu komandām Priekšsacīkšu spēles sievietēm Fināli Beļģija - Ķīna Serbija - Japāna Fināli sievietēm Priekšsacīkstes sievietēm Sievietes: 57kg Otrā kārta Fināls sievietēm ielas disciplīnā Sievietes svara kategorijā 55kg Japāna - KOK Latvija - Serbija (plkst. 9.25) Kalnu riteņbraukšanas kross vīriešiem Fināls vīriešiem sinhronajos lēcienos no 10 metru torņa Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners (Čehija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) Nīderlande - Beļģija Polija - Ķīna Komandu sacensības vīriešiem Finālspēles par 1. un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm KOK - Latvija (plkst. 16) Nīderlande - Polija Sacensības sievietēm A fināli Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Kvalifikācija un fināls jauktajām komandām Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Fināli Fināli vīriešiem Priekšsacīkstes sievietēm Sievietes: 63kg Otrā kārta Priekšsacīkstes un fināli sieviešu komandām paukošanā ar špagu Sievietes svara kategorijā 59kg Beļģija - Polija Ķīna - Japāna Kalnu riteņbraukšanas kross sievietēm Fināls sievietēm sinhronajos lēcienos no 10 metru torņa Komandu iejāde Serbija - KOK Latvija - Nīderlande (plkst. 12.25) Komandu sacensības sievietēm Ķīna - Itālija (plkst. 14.30) sievietes A fināli Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Kvalifikācija stenda šaušanā sievietēm Finālspēles par medaļām un zemākām vietām vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar zobenu Fināli sievietēm Priekšsacīkstes vīriešiem Sievietes: 70kg Trešā kārta Ana Patrisija Ramosa/Rebeka Kavalkanti Silva (Brazīlija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) Brauciens ar atsevišķu startu sievietēm Vīrieši svara kategorijā 73kg Brauciens ar atsevišķu startu vīriešiem Fināls vīriešiem sinhronajos lēcienos no 3 metru tramplīna Pusfināli vīriešiem Pusfināli sievietēm Individuālā iejāde Daudzcīņas fināls vīriešiem Finālspēles vīriešiem Spēle par 1.vietu (plkst. 15.55) A fināli Sievietēm šaušana ar pistoli 25 metru distancē Kvalifikācija un finālsacensības vīriešiem un sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Ceturtdaļfināla braucieni vīriešiem un sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Fināli vīriešiem Priekšsacīkstes sievietēm Priekšsacīkstes un fināli sievietēm paukošanā ar floreti Sievietes: 78kg Ceturtdaļfināli Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) Daudzcīņas fināls sievietēm Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm Trīscīņa - iejāde individuāli un komandām A fināli Sievietēm šaušana ar pistoli 25 metru distancē Priekšsacīkstes vīriešiem Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Finālspēles par 1. un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs Finālsacensības sievietēm Pusfināli un fināli vīriešiem un sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar špagu Fināli sievietēm Priekšsacīkstes vīriešiem Sievietes: 78+kg Pusfināli Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Priekšsacīkstes sievietēm Finālspēles par 1. un 3.vietu vīriešiem Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm Jauktā stafete Trīscīņa - iejāde komandām un individuāli Kvalifikācija un fināls Priekšsacīkstes sievietēm Finālspēles par medaļām un zemākām vietām sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkstes un fināli sieviešu komandām paukošanā ar zobenu Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Gaudensija Makoha/Breksaidsa Hadambi (Kenija) Priekšsacīkstes vīriešiem un sievietēm Fināls vīriešiem Priekšsacīkstes vīriešiem Jauktās komandas Vīrieši svara kategorijās 81kg un 96kg B grupa Sieviešu vienspēles Medaļu brauciens Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Hosue Gastons/Hosē Rubio (Meksika) Svara kategorija 81kg (startē Ritvars Suharevs) Finālspēles par 1. un 3.vietu vīriešu dubultspēlēs Fināli vīriešiem Svara kategorija vīriešiem 96kg Noslēguma raunds vīriešiem Trīscīņa - kross komandām un individuāli Kvalifikācija vīriešiem ātršaušanā ar pistoli 25 metru distancē Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkšu spēles vīriešiem Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar floreti Fināls sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Finālsacensības sievietēm un vīriešiem Fināli vīriešiem Grieķu-romiešu cīņa 60kg, 130kg Vīriešu vienspēles Medaļu brauciens Sievietes svara kategorijā 76kg Astotdaļfināls sievietēm Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka - Nadežda Makroguzova/Svetlana Holomina (KOK) Fināls sievietēm lēcienos no 3 metru tramplīna Finālsacensības atsevišķās disciplīnās Pusfināli un fināls vīriešiem Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm Vīriešiem kvalifikācija un fināli Astotdaļfināli vīriešiem un sievietēm Fināls vīriešiem Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Priekšsacīkstes sievietēm Priekšsacīkšu spēles sievietēm Grieķu-romiešu cīņa 60kg, 130kg; 77kg, 97kg Sievietes svara kategorijās 87kg un 87+kg Medaļu brauciens Finālspēles par 1. un 3.vietu Evandro Gonsalvešs Oliveira/Bruno Šmits (Brazīlija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) Priekšsacīkstes un fināls Trīscīņa - konkūrs individuāli un komandām Finālsacensības atsevišķās disciplīnās Finālsacensības vīriešiem Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Hītere Benslija/Brendija Vilkersone (Kanāda). Tiešraide plkst. 15 Fināls vīriešiem Ceturtdaļfināli vīriešiem Pusfināli un fināli sievietēm Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem. Tiešraidē spēle plkst. 8.20. Grieķu-romiešu cīņa 77kg, 97kg; 67 kg, 87kg Fināli Vīrieši svara kategorijā 109kg B grupa Medaļu brauciens Fināls vīriešiem lēcienos no 3 metru tramplīna Priekšsacīkstes un fināli Finālsacensības atsevišķās disciplīnās Kvalifikācija konkūrā (startē Kristaps Neretnieks un Valour) Finālsacensības vīriešiem Vīrieši svara kategorijā 109kg (startē Artūrs Plēsnieks) Ceturtdaļfināli vīriešiem Finālsacensības sievietēm Priekšsacīkstes un fināls sievietēm parka disciplīnā Ceturtdaļfināli sievietēm Priekšbraucieni un ceturtdaļfināli vīriešiem Ceturtdaļfināla spēles sievietēm Ceturtdaļfināla spēles sievietēm Grieķu-romiešu cīņa 67kg, 87kg Vīrieši svara kategorijā 109+ kg Fināls vīriešiem svara kategorijā 81kg Medaļu brauciens Fināls Finālsacensības vīriešiem Konkūrs Finālā startē Kristaps Neretnieks Finālsacensības vīriešiem Priekšsacīkstes un fināls vīriešiem parka disciplīnā Pusfināls sievietēm Anuka Veržē-Deprē/Joana Heidriha (Šveice) - Eiprila Rosa/Eliksa Klainmena (ASV) plkst. 3 Pusfināli un fināli vīriešiem Pusfināli un fināli sievietēm Kumitē vīriešiem 67kg (startē Kalvis Kalniņš) Pusfināls sievietēm Mariafe Artačo del Solara/Talika Klensija (Austrālija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) Sieviešu cīņa 53kg, 57kg Spēles par 1. un 3.vietu sieviešu komandām Sacensības vīriešiem un sievietēm Pusfināli vīriešiem Pusfināla spēle vīriešiem ASV - Austrālija (tiešraide LSM.lv) Fināls vīriešiem 57kg svara kategorijā Fināls sievietēm lēcienos no 10 metru torņa Priekšsacīkstes un fināli Soļošana vīriešiem 20 km Pusfināla spēles vīriešiem Spēle par 3.vietu sievietēm Finālsacensības kombinācijā vīriešiem Finālsacensības sievietēm Pusfināla spēle vīriešiem Francija - Slovēnija (tiešraide LSM.lv) Pusfināls vīriešiem Anderss Berncens Mūls/Kristians Sandli Sērums (Norvēģija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) Pusfināls vīriešiem Junuse Šerifs/Ahmeds Tidžans (Katara) - Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK) Soļošana vīriešiem 50 km Priekšsacīkstes sievietēm Kata vīriešiem Spēle par 3.vietu sievietēm Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Anuka Veržē-Deprē/Joana Heidriha (Šveice) Brīvā cīņa 74kg, 125kg, 65kg, 97kg Spēle par 1.vietu sievietēm Fināli par 1. un 3.vietu vīriešu komandām Fināls par 1.vietu Mariafe Artačo del Solara/Talika Klensija (Austrālija) - Eiprila Rosa/Eliksa Klainmena (ASV) Pusfināli sievietēm Pusfināla spēles sievietēm Fināls vīriešiem 91kg svara kategorijā Peldēšana, paukošana bonusa raunds, jāšana, kombinācija Fināli Soļošana sievietēm 20 km Pusfināla spēles sievietēm Finālsacensības kombinācijā sievietēm Konkūrs komandām - kvalifikācija Finālsacensības sievietēm Spēle par 3.vietu vīriešiem Noslēguma raunds sievietēm Pusfināli un fināli sievietēm Pusfināli un fināli vīriešiem Maratons sievietēm Spēle par 3.vietu Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Junuse Šerifs/Ahmeds Tidžans (Katara) Fināls par 1.vietu Anderss Berncens Mūls/Kristians Sandli Sērums (Norvēģija) - Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK) Spēle par 1.vietu vīriešiem Francija - ASV (tiešraide LSM.lv) Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm Spēle par 3.vietu vīriešiem Kumitē sievietēm 61+kg Fināli Peldēšana, paukošana bonusa raunds, jāšana, kombinācija Fināls vīriešiem lēcienos no 10 metru torņa Finālsacensības daudzcīņā Fināls Spēle par 3.vietu vīriešiem Brīvā cīna 65kg, 97kg Konkūrs komandām - fināls Finālsacensības vīriešiem Spēle par 3.vietu sievietēm Spēle par 3.vietu vīriešiem Slovēnija - Austrālija Spēle par 1.vietu vīriešiem Spēle par 1.vietu vīriešiem Spēle par 1.vietu vīriešiem Maratons vīriešiem Spēle par 3.vietu sievietēm Fināli Spēle par 3.vietu sievietēm Fināls grupu sacensībās Spēle par 1.vietu sievietēm Spēle par 1.vietu sievietēm Finālspēles par 1.un 3.vietu vīriešiem Fināli Spēle par 1.vietu sievietēm
Pr
Ot
Tr
Ct
Pt
Se
Sv
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Gaisa šautene 10 metru distancē
Gaisa pistole 10 metru distancē
Itālija - Kanāda
Brazīlija - Tunisija
KOK - Argentīna
Japāna - Venecuēla
Polija - Irāna
ASV - Francija
Norvēģija - Brazīlija
Francija - Argentīna
Zviedrija - Bahreina
Vācija - Spānija
Portugāle - Ēģipte
Dānija - Japāna
Sievietēm paukošanā ar špagu
Vīriešiem paukošanā ar zobenu
Sievietēm 49kg svara kategorijā
Vīriešiem 58kg svara kategorijā
Vīrieši: 60kg
(startē Toms Skujiņš un Krists Neilands)
Vīriešu vienspēles
Sieviešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles
400 metru komplekss
400 metri brīvajā stilā
100 metri brasā
Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri tauriņstilā
400 metru komplekss
4x100 metru brīvā stila stafete
Stenda šaušana
Kvalifikācija sievietēm (plkst. 3.00)
Gaisa pistole 10 metru distancē (startē Agate Rašmane)
Stenda šaušana
Kvalifikācija un fināls vīriešiem
Gaisa šautene 10 metru distancē
KOK - Itālija
ASV - Argentīna
Serbija - Dominikānas Republika
Ķīna - Turcija
Japāna - Kenija
Brazīlija - Dienvidkoreja
Nīderlande - Japāna
KOK - Brazīlija
Melnkalne - Angola
Norvēģija - Dienvidkoreja
Spānija - Zviedrija
Ungārija - Francija
Sievietēm paukošanā ar floreti
Vīriešiem paukošanā ar špagu
Irāna - Čehija
Vācija - Itālija
Austrālija - Nigērija
Francija - ASV
Sievietēm 57kg svara kategorijā
Vīriešiem 68kg svara kategorijā
400 metru komplekss
400 metri brīvajā stilā
Sievietēm fināli
400 metru komplekss
4x100 metru sfatete brīvajā stilā
Vīrieši: 66kg
Sieviešu vienspēles
Anastasija Sevastova - Fiona Ferro (plkst. 5.00 dienas pirmā spēle 6.kortā)
Aļona Ostapenko - Jeļena Vesņina (dienas otrā spēle 6.kortā)
Aļona Ostapenko/Anastasija Sevastova - Elena Peresa/Samanta Stosura (dienas ceturtā spēle 6.kortā)
Vīriešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Stenda šaušana
Irāna - Venecuēla
ASV - KOK
Polija - Itālija
Francija - Tunisija
Japāna - Kanāda
Brazīlija - Argentīna
Brazīlija - Francija
Argentīna - Vācija
Ēģipte - Dānija
Spānija - Norvēģija
Bahreina - Portugāle
Japāna - Zviedrija
Sievietēm paukošanā ar zobenu
Vīriešiem paukošanā ar floreti
Dienvidkoreja - Spānija
Serbija - Kanāda
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Slovēnija
Japāna - Spānija
Sievietēm 67kg svara kategorijā
Vīriešiem 80kg svara kategorijā
100 metri tauriņstilā
400 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
100 metri brasā
4x100 metru stafete brīvajā stilā
100 metri brasā
100 metri uz muguras
200 metri brīvajā stilā (plkst. 13.02 startē Ieva Maļuka)
200 metru individuālais komplekss
1500 metri brīvajā stilā
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri brīvajā stilā
100 metri uz muguras
200 metri tauriņstilā
Vīrieši: 73kg
Vīriešu vienspēles
Sieviešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles
Latvijas komanda uzvar bez spēles
Vīriešu pārairu četrinieki
Sieviešu pārairu četrinieki
Gaisa pistole 10 metru distancē
Gaisa šautene 10 metru distancē
KOK - Argentīna
Ķīna - ASV
Japāna - Serbija
Itālija - Turcija
Brazīlija - Dominikānas Republika
Dienvidkoreja - Kenija
Japāna - Melnkalne
Brazīlija - Ungārija
Zviedrija - KOK
Dienvidkoreja - Nīderlande
Angola - Norvēģija
Francija - Spānija
Japāna - Francija
Nigērija - ASV
Austrālija - Beļģija
Puertoriko - Ķīna
Sievietēm 67+kg svara kategorijā
Vīriešiem 80+kg svara kategorijā
200 metri brīvajā stilā
100 metri uz muguras
Fināli sievietēm
100 metri uz muguras
100 metri brasā
200 metri brīvajā stilā
200 metru individuālais komplekss
200 metri tauriņstilā
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā (plkst. 13.39 startē Daniils Bobrovs)
4x200 metru stafete brīvajā stilā
800 metri brīvajā stilā
Vīrieši: 81kg
Vīriešu vienspēles
Trešā kārta
Sieviešu vienspēles
Otrā kārta un ceturtdaļfināli
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles
Nīderlande - KOK (plkst. 15.00) vīrieši
Japāna - Francija (plkst. 15.50) sievietes
Latvija - Japāna (plkst. 16.20) vīrieši
Sieviešu pārairu divnieki
Vīriešu pārairu divnieki
Sieviešu četrinieki
Vīriešu četrinieki
Tranšeju stends
Kanāda - Irāna
ASV - Tunisija
Argentīna - Francija
Polija - Venecuēla
Japāna - Itālija
Brazīlija - KOK
Dānija - Bahreina
Zviedrija - Portugāle
Japāna - Ēģipte
Norvēģija - Argentīna
Brazīlija - Spānija
Francija - Vācija
Nigērija - Vācija
ASV - Irāna
Itālija - Austrālija
Čehija - Francija
200 metri brīvajā stilā
200 metru individuālais komplekss
1500 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā (plkst. 13.07 startē Ieva Maļuka)
200 metri brasā
4x200 metru stafete brīvajā stilā
Vīrieši: 90kg
Vīriešu vienspēles
Ceturtdaļfināli
Sieviešu vienspēles
Pusfināli
Vīriešu dubultspēles
Ceturtdaļfināli
Sieviešu dubultspēles
Pirmā kārta
Jauktās dubultspēles
(startē Toms Skujiņš)
Serbija - KOK (plkst. 11.30)
Beļģija - Latvija (plkst. 12.40)
ASV - Francija (plkst. 11)
KOK - Ķīna (plkst. 12.10)
Spēle par 3.vietu (plkst. 15.15)
Serbija - Beļģija
Spēle par 1.vietu (plkst. 16.25)
Latvija - KOK
Finālspēles sievietēm
Spēle par 3.vietu (plkst. 14.45)
Francija - Ķīna
ASV - KOK
Vīriešu divnieki
Sieviešu divnieki
Vīriešu vieglsvara pārairu divnieki
Sieviešu vieglsvara pārairu divnieki
Precizitātes šaušanas posms (startē Agate Rašmane)
Stenda šaušana
Itālija - Argentīna
Dienvidkoreja - Dominikānas Republika
Serbija - Kenija
Ķīna - KOK
Japāna - Brazīlija
ASV - Turcija
Nīderlande - Angola
Spānija - Brazīlija
Japāna - Dienvidkoreja
Melnkalne - Norvēģija
Ungārija - KOK
Zviedrija - Francija
Startē Helvijs Babris un Vineta Pētersone
Kanāda - Čehija
Spānija - Serbija
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Slovēnija - Japāna (plkst. 7.30 tiešraidē)
Spānija - Argentīna (plkst. 15 tiešraidē)
800 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
100 metri brīvajā stilā
Fināli sievietēm
200 metri tauriņstilā
4x200 metru stafete brīvajā stilā
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
800 metri brīvajā stilā
200 metri uz muguras
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
100 metri tauriņstilā
Jauktā 4x100 metru kompleksā stafete
Tiešraide plkst. 13.10-14.40
Vīrieši: 100kg
Tiešraide plkst. 12.10-13.10
Vīriešu vienspēles
Pusfināli
Sieviešu vienspēles
Pusfināli
Sieviešu dubultspēles
Ceturtdaļfināli
Jauktās dubultspēles
Sieviešu vieninieki
Vīriešu vieninieki
Sieviešu astoņnieki
Vīriešu astoņnieki
Ātršaušana kvalifikācijā (startē Agate Rašmane)
Fināls
3000 metru kavēkļu skrējiens
Augstlēkšana
Diska mešana
400 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes sievietēm
800 metru skrējiens plkst. 4.25-5.05 (startē Līga Velvere)
100 metru skrējiens
Kanāda - Venecuēla
Brazīlija - ASV
Japāna - Polija
Argentīna - Tunisija
Itālija - Irāna
KOK - Francija
Argentīna - Brazīlija
Bahreina - Japāna
Francija - Spānija
Zviedrija - Ēģipte
Portugāle - Dānija
Vācija - Norvēģija
Beļģija - Puertoriko
ASV - Japāna
Francija - Nigērija
Ķīna - Austrālija
200 metri brasā
100 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
100 metri tauriņstilā
50 metri brīvajā stilā
1500 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri uz muguras
50 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Vīrieši: 100+kg
Vīriešu vienspēles
Jauktās dubultspēles
Spēle par 1. un 3.vietu
Vīriešu dubultspēles
5000 metru skrējiens
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
Jauktā 4x400 metru stafete
Fināls vīriešiem
10 000 metru skrējiens
Jauktās komandas tranšeju stendā
Sievietēm šaušana ar šauteni 50 metros 3 pozīcijās
400 metru barjerskrējējs
Diska mešana
100 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kārtslēkšana
800 metru skrējiens
100 metru skrējiens
Dominikānas Republika - Kenija
ASV - KOK
Argentīna - Turcija
Serbija - Brazīlija
Japāna - Dienvidkoreja
Ķīna - Itālija
Angola - Japāna
Melnkalne - Dienvidkoreja
KOK - Francija
Brazīlija - Zviedrija
Ungārija - Spānija
Norvēģija - Nīderlande
Irāna - Francija
Itālija - Nigērija
Austrālija - Vācija
ASV - Čehija
100 metri tauriņstilā
Fināli sievietēm
200 metri uz muguras
800 metri brīvajā stilā
4x100 metru jauktā kompleksā stafete
50 metri brīvajā stilā
Priekšsacīkstes sievietēm
50 metri brīvajā stilā
Spēle par 1. un 3.vietu
Vīriešu vienspēles
Spēle par 3.vietu
Sieviešu dubultspēles
Spēle par 3.vietu
Jauktās dubultspēles
Spēle par 3.vietu
RS:X klase sievietēm
RS:X klase vīriešiem
Diska mešana
Jauktā 4x400 metru stafete
Pusfināls un fināls sievietēm
100 metru skrējiens
Pusfināls sievietēm
800 metru skrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Tāllēkšana
100 metru skrējiens
1
Pr
Ot
Tr
Ct
Pt
Se
Sv
26
27
28
29
30
31
Polija - Kanāda
Brazīlija - Francija
KOK - Tunisija
Itālija - Venecuēla
Japāna - Irāna
ASV - Argentīna
Portugāle - Japāna
Ēģipte - Bahreina
Spānija - Argentīna
Norvēģija - Francija
Vācija - Brazīlija
Dānija - Zviedrija
Lodes grūšana
Kvalifikācija sievietēm
Vesera mešana (startē Laura Igaune)
3000 metru kavēkļu skrējiens
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
400 metru skrējiens
Kanāda - Spānija
Dienvidkoreja - Serbija
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Japāna
Spānija - Slovēnija (tiešraide plkst. 11.15)
50 metri brīvajā stilā
1500 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Fināli sievietēm
50 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Sieviešu cīņa 76kg
Spēle par 1.vietu
Sieviešu dubultspēles
Spēle par 1.vietu
Jauktās dubultspēles
Spēle par 1.vietu
Laser klase vīriešiem
Laser Radial klase sievietēm
Vīrieši
Brīvās kustības
Zirgs
Sievietes
Atbalsta lēciens
Līdztekas
100 metru skrējiens
Fināls vīriešiem
Augstlēkšana
Fināls sievietēm
Trīssoļlēkšana
Pusfināli vīriešiem
800 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls sievietēm
100 metru barjerskrējiens
Ātršaušana ar pistoli 25 metru distancē
Šaušana ar šauteni 3 pozīcijās 50 metru distancē
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
Vesera mešana
Tāllēkšana
Kvalifikācija sievietēm
200 metru skrējiens
1500 metru skrējiens
Serbija - Dienvidkoreja
ASV - Itālija
KOK - Turcija
Ķīna - Argentīna
Japāna - Dominikānas Republika
Brazīlija - Kenija
Dienvidkoreja - Angola
Francija - Brazīlija
Spānija - KOK
Ungārija - Zviedrija
Nīderlande - Melnkalne
Norvēģija - Japāna
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 500 metros
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kanoe divnieki 1000 metros
Smailīšu vieninieki 1000 metros
Nigērija - Japāna
Francija - ASV (spēle tiešraidē plkst. 7.50)
Ķīna - Beļģija
Austrālija - Puertoriko
Sieviešu cīņa 76kg; 68kg
49FX klase sievietēm
49 klase vīriešiem
Sieviešu dubultspēlēs
Vīriešu vienspēlēs
Komandu sprints sievietēm
Priekšsacīkstes
Komandu iedzīšanas brauciens sievietēm
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem
Vīrieši
Apļi
Atbalsta lēciens
Sievietes
Brīvās kustības
3000 metru kavēkļu skrējiens
Finālsacensības sievietēm
Diska mešana
5000 metru skrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Kārtslēkšana
Pusfināli sievietēm
200 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls vīriešiem
400 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Fināls sievietēm
Tāllēkšana
Priekšsacīkstes sievietēm
Šķēpa mešana (startē Līna Mūze, Anete Kociņa, Madara Palameika)
400 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Trīssoļlēkšana
1500 metru skrējiens
200 metru skrējiens
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 500 metros
Pusfināli un fināli vīriešiem
Kanoe divnieki 1000 metros
Smailīšu vieninieki 1000 metros
Sieviešu cīņa 62kg, 68kg
Anastasijas Grigorjevas svara kategorijā (62kg) cīņas līdz fināliem
Sievietēm 57kg svara kategorijā
Vīriešiem 69kg svara kategorijā
Finn klase vīriešiem
Nacra 17 jauktā klase
Komandu iedzīšanas brauciens sievietēm
Komandu sprints vīriešiem
Priekšsacīkstes
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem
Vīrieši
Līdztekas
Stienis
Sievietes
Baļķis
Kārtslēkšana
Finālsacensības sievietēm
Vesera mešana
200 metru skrējiens
800 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Lodes grūšana
5000 metru skrējiens
Pusfināls vīriešiem
200 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Šķēpa mešana (startē Gatis Čakšs)
Pusfināls vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā
*Smailīšu vieninieki 200 metros (startē Roberts Akmens)
Smailīšu divnieki 1000 metros
Priekšbraucieni un ceturtdaļfināli sievietēm
Kanoe vieninieki 200 metros
Smailīšu vieninieki 500 metros
*Tiešraide
Sieviešu cīņa 62kg, 57kg
Brīvā cīņa 57kg, 68kg, 86kg
Anastasija Grigorjeva svara kategorijā līdz 62kg startē gandarījuma zarā. Tiešraide plkst. 5
Anastasija Grigorjeva svara kategorijā līdz 62kg cīnās par 3.vietu. Tiešraide plkst. 14.50
470 klase vīriešiem
470 klase sievietēm
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints vīriešiem
Kerings sievietēm
Vesera mešana
800 metru skrējiens
200 metru skrējiens
Finālsacensības sievietēm
3000 metru kavēkļu skrējiens
Pusfināli sievietēm
1500 metru skrējiens
400 metru skrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
110 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Augstlēkšana
4x100 metru stafete
Kvalifikācija vīriešiem
4x100 metru stafete
Pēdējā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā
Smailīšu vieninieki 200 metros (pusfinālā startē Roberts Akmens). Tiešraide plkst. 3.25
Smailīšu vieninieki 200 metros (finālā startē Roberts Akmens). Tiešraide plkst. 5.35
Smailīšu divnieki 1000 metros
Kanoe vieninieki 200 metros
Smailīšu vieninieki 500 metros
Kumitē sievietēm 55kg
Kata sievietēm
Brīvā cīņa 57kg, 86kg, 74kg, 125kg
Startē Pavels Švecovs
Kerings sievietēm
Omniuma brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints vīriešiem
Kārtslēkšana
Finālsacensības vīriešiem
400 metru skrējiens
Sacensību noslēgums desmitcīņā un septiņcīņā
Kvalifikācija sievietēm
4x400 metru stafete
Pusfināls vīriešiem
1500 metru skrējiens
Startē Arnis Rumbenieks un Ruslans Smolonskis (plkst. 23.30)
Kanoe divnieki 500 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kanoe vieninieki 1000 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros
Kumitē sievietēm 61kg
Kumitē vīriešiem 75kg
Sieviešu cīņa 53kg, 50kg
Sprints vīriešiem
Medisona brauciens sievietēm
Priekšsacīkstes
Sprints sievietēm
Šķēpa mešanā startē Madara Palameika (plkst. 14.50)
400 metru skrējiens
1500 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Finālsacensības vīriešiem
5000 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Priekšsacīkstes vīriešiem
4x400 metru stafete
Kanoe divnieki 500 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros
Kanoe vieninieki 1000 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros
Kumitē vīriešiem 75+kg
Vīriešiem 52kg svara kategorijā
Vīriešiem 75kg svara kategorijā
Sievietēm 51kg svara kategorijā
Sievietēm 69kg svara kategorijā
Startē Pavels Švecovs
Medisona brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints sievietēm
Kerings vīriešiem
Sieviešu cīņa 50kg
Šķēpa mešana
1500 metru skrējiens
4x400 metru stafete
Finālsacensības sievietēm
Augstlēkšana
10 000 metru skrējiens
4x400 metru stafete
Sprints sievietēm
Kerings vīriešiem
Komandu sprints sievietēm
Omniuma brauciens sievietēm
Sievietēm 60kg svara kategorijā
Vīriešiem 63kg svara kategorijā
Sievietēm 75kg svara kategorijā
Vīriešiem 91+kg svara kategorijā
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29