Snikus nopelna sudrabu Tokijas paraolimpisko spēļu pirmajās sacensībās iejādē

Rihards Snikus ar zirgu ''King of the Dance'' piektdien Tokijas paraolimpiskajās spēlēs iejādes sacensību pirmajā posmā izcīnīja otro vietu, nodrošinot gan sudraba medaļu, gan dalību nākamajās sacensībās, kur startēs astoņi labākie.

Snikus startēja pirmais un kopā ar ''King of the Dance'' tiesnešu skatījumā nopelnīja 80,179 % novērtējumu, apliecinot, ka ir vieni no galvenajiem favorītiem.

Riharda Snikus un ''King of the Dance'' priekšnesums 

Augstāku novērtējumu – 81,464 % – nopelnīja tikai zeltu ieguvusī ASV jātniece Roksana Tranela ar Doltonu. Savukārt bronzu saņēma Itālijas jātniece Sāra Morganti ar Royal Delight (76,964 %).

Pēc sacensībām Snikus apliecināja, ka sajūtas pēc ilgi gaidītās medaļas ir ļoti pozitīvas. Savukārt jātnieka trenere Darja Tihomirova atzina, ka startēt sacensībās pašā sākumā pirmajam un panākt no tiesnešiem tik augstu novērtējumu ir ārkārtīgi labs sasniegums. Trenere uzsvēra, ka Rihards ir lielisks sportists, kurš zina savu darbu un to paveica.

Riharda Snikus komanda par veiksmīgo startu 

Startēja 18 jātnieki un zirgi. Otrajam posmam, kas risināsies 30. augustā, kvalificējās astoņi labākie sportiskie dueti. Tādējādi Snikum un ''King of the Dance'' būs iespēja pacīnīties Tokijā par vēl vienu medaļu.

Jau vēstīts, ka Diāna Dadzīte piektdien izcīnīja sudraba medaļu diska mešanā, nopelnot Latvijai pirmo godalgu Tokijas paraolimpiskajās spēlēs.

Tokijas paraolimpiskās spēles ilgs līdz 5. septembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti