Jātnieks Snikus ar King Of The Dance pasaules čempionātā uzvar paraiejādes sacensībās

Latvijas sportists Rihards Snikus ar zirgu "King of the Dance" trešdien Dānijā pasaules čempionātā jāšanas sportā uzvarēja paraiejādē.

Snikus un "King of the Dance" uzvarēja pirmajā grupā, sakrājot vērtējumu 78,535% un uzvarot 16 sportistu konkurencē.

Otro vietu ar 78,393% ieņēma itāliete Sara Morganti un "Royal Delight", bet trešo ar 74,143% - Īrijas sportists Maikls Mērfijs ar "Cleverboy".

Ceturtajā grupā Alise Muižniece ar zirgu "Baily" izcīnīja 15.vietu 19 dalībnieku vidū. Viņa ar vērtējumu 65,825% ieņēma 15.vietu 19 dalībnieku vidū.

Uzvaru izcīnīja Nīderlandes paralimpiete Sanne Fūtsa ar "Demantur RS2 N.O.P." ar vērtējumu 76,759%, sudrabs tika viņas tautietei Demi Hērkensai ar "EHL Daula" (76%) un bronza - brazīlietim Rudolfu Riskallam ar "Don Henrico" (74,925%).

Pasaules čempionātā Herningā no 4. līdz 14.augustam sportisti sacenšas iejādes, konkūra, voltizēšanas un paraiejādes disciplīnās.