VIDEO: Atklāj «mūžīgi dinamisku» 2028.gada Losandželosas olimpisko spēļu logo

Losandželosas olimpisko un paralimpisko spēļu organizatori otrdien atklāja dinamisku logo, kur burta "A" izskats pastāvīgi mainās. 2028.gadā plānotā pasākuma rīkotāji saskata, ka tas arī ļaus ikvienam iesaistīties savas logo dizaina versijas radīšanā. 

Spēļu organizatori paskaidroja, ka radīts digitālajai ērai atbilstošs logo, bet mainīgais burts "A" iemieso rīkotājpilsētas bezgalīgos stāstus. Dinamiskajā logo ir 26 burta "A" varianti, ko radījuši 26 pilsētas iedzīvotāji, viņu vidū seškārtējā olimpiskā čempione vieglatlētikā Elisone Feliksa, dziedātāja Billija Ailiša, olimpiskā čempione snovbordā Hloja Kima un aktrise Rīza Viterspūna. 

"Emblēma izceļas un ir spēcīga, sniedzot bezgalīgas stāstu stāstīšanas iespējas," teica rīcības komitejas priekšsēdētājs Keisijs Vasermans. "Tā rāda Losandželosas garu, kas nemitīgi mainās un raugās nākotnē." 

Burts "L", kā arī abi cipari logo ir veidoti kā stiprs pamats, uz kura balstās dinamiskais un mūžīgās pārmaiņās esošais "A". Vasermans pastāstīja, ka logo ikvienu iedvesmos un mudinās pašizpausmei, kā arī aicinās līdzdarboties. 

Kopš 1924.gada, kad olimpiskās spēles notika Parīzē, katram olimpiskajam forumam ir bijis savs logo, māksliniekiem izvēloties gan tradicionālus, gan modernus un abstraktus risinājumus.

Losandželosas olimpiskās spēles paredzētas 2028.gadā no 21.jūlija līdz 6.augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti