Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidents Bahs pretendēs uz vēl vienu termiņu amatā

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs piektdien virtuālajā organizācijas sesijā apstiprināja gatavību vēlēšanās pretendēt uz vēl vienu četru gadu termiņu amatā pēc pašreizējo pilnvaru beigām 2021.gadā.

Par SOK prezidentu 2013.gadā kļuvušais Bahs stāstīja, ka vairāki SOK biedri nesen viņu lūguši kandidēt uz vēl vienu termiņu. Uzskata, ka 2021.gadā SOK sesijā Atēnās Bahs būs vienīgais pretendents uz augstāko olimpisko amatu. 

"Ja jūs, SOK biedri, vēlaties, esmu gatavs kā SOK prezidents pretendēt uz otro termiņu un turpināt kalpot olimpiskajai kustībai, kuru mēs tik ļoti mīlam," teica Bahs. "Pieņemu jūsu atbalstu kā iedrošinājumu nākotnē strādāt vēl smagāk."

Baha vēlme nodrošināt vēl vienu pilnvaru termiņu bija nojaušama jau iepriekš. Pēc viņa uzrunas apmēram 20 SOK biedru teju stundu ilgušās runās pateicās Baham par viņa lēmumu.

"Mums ir vajadzīga jūsu līderība, jūsu kaislība, jūsu pieredze īpaši pašlaik, šajās nebūt ne vienkāršajās dienās," teica Ukrainas Olimpiskās komitejas prezidents Sergejs Bubka. "Mēs visi jūs atbalstām un esam gatavi tālāk iet kopā plecu pie pleca, lai būtu viena spēcīga olimpiskā komanda."

Līdzšinējās SOK prezidenta gaitās Baham netrūka izaicinājumu, piemēram, Krievijas dopinga skandāls un 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu pārcelšana pandēmijas dēļ.

Bahs iepriekš karjerā vadīja Vācijas olimpisko sporta konfederāciju, bet sportista gaitās 1976.gadā Monreālas olimpiskajās spēlēs Vācijas komandā izcīnīja zelta medaļu paukošanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti