Starptautiskā Olimpiskā komiteja plāno pirmoreiz sarīkot sesiju tikai tiešsaistē

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sesija jūlijā varētu risināties tikai virtuāli tiešsaistes režīmā, ceturtdien vēstīja insidethegames.biz. Par sesijas rīkošanu neklātienes formātā 14.maijā lems SOK izpildkomiteja.

Ja izpildkomitejas lēmums būs labvēlīgs, SOK sesija risināsies 17.jūlijā, izmantojot drošu elektronisko sistēmu. SOK sesiju bija plānots sarīkot Japānas galvaspilsētā pirms Tokijas olimpisko spēļu sākuma, taču pandēmijas dēļ četrgades forumu pārcēla uz 2021.gadu. 

SOK sesija varētu būt skatāma tiešraidē, bet vēl gaidāmas diskusijas par drošas elektroniskās balsošanas sistēmas nodrošināšanu. Par SOK sesijas dienaskārtību lems izpildkomiteja, kuras sanāksme arī notiks tiešsaistes režīmā. Pēc sanāksmes arī preses konference paredzēta tiešsaistē.

Sagaidāms, ka SOK sesija tradicionāli notiks arī pirms olimpiskajām spēlēm Tokijā 2021.gadā, kad gaidāma pašreizējā SOK prezidenta Tomasa Baha izvirzīšana nākamajam pilnvaru termiņam. Pēc pašlaik spēkā esošā plāna 2021.gadā SOK sesija ir paredzēta Atēnās, bet turpmākās divas lielās olimpiskās sanāksmes notiktu 2022.gadā Ķīnā pirms Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm un 2023.gadā Indijas pilsētā Mumbajā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti