Par centieniem nopelnīt ar Tokijas olimpisko biļešu tālākpārdošanu draudēs cietums

Japānā nedēļas nogalē stājās spēkā likums, kas paredz līdz vienam gadam ilgu cietumsodu par pasākumu biļešu tālākpārdošanu, ja tiek pārsniegta to nomināla cena, vēstīja insidethegames.biz. Japānā gatavojas Tokijas olimpiskajām spēlēm, kas sāksies 2020.gada 24.jūlijā.

Pieņemtie noteikumi, kas attiecas uz koncertiem un sporta pasākumiem, aizliedz pārdot ieejas biļeti par augstāku cenu nekā tā iegādāta. Likums arī aizliedz iegādāties biļetes ar mērķi pārdot tās tālāk par augstāku cenu. Pārkāpējiem jārēķinās gan ar cietumsodu līdz vienam gadam, gan naudas sodu līdz vienam miljonam jēnu (8213 eiro). 

Par biļetēm likuma kontekstā uzskata arī dažādus kodus un kartes, ja tās kalpo kā apliecinājums tiesībām iekļūt pasākumā. Likums neparedz ierobežojumus rīcībai ar ielūgumiem un bez maksas izplatītām biļetēm. 

Japānā jau iepriekš bija aizliegta biļešu tālākpārdošana peļņas gūšanai uz ielas, bet jaunais likums reglamentē arī darbību internetā. 

Personām, kam privātu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt izraudzītos pasākumus, nodrošinās iespēju savas biļetes pārdot organizatoru mājaslapā. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti