Māris Štrombergs: Latvijas karoga nešana atklāšanas ceremonijā bija ļoti emocionāls brīdis

"Valsts karoga nešana Rio olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā bijis ļoti emocionāls brīdis, ko atcerēšos visu mūžu," pēc piektdien notikušās ceremonijas atzina Latvijas olimpiskās komandas karognesējs Māris Štrombergs.

 

 

Štrombergs: Latvijas karoga nešana atklāšanas ceremonijā bija ļoti emocionāls brīdis

  “Katram sportistam, olimpietim, vismaz vienreiz vajadzētu piedalīties atklāšanas pasākumā,” sacīja Štrombergs.

  Mārim šī bija arī pirmā reize, kad viņš piedalījās olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, jo nedz 2008. gadā Pekinā, nedz arī 2012. gadā Londonas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā viņš nepiedalījās.

  Štrombergs arī īpaši priecājās par Latvijas komandas dāmām, kuras ar saviem baltajiem skaistajiem tērpiem, viņaprāt, bija vakara burvīgākās olimpietes.

  “Mūsu meitenēm jāuzslavē tērpi, kas izcēlās uz pārējo valstu fona. Arī atklāšanas ceremonijā tie leca ārā, un to mēs arī pēc tam novērojām - visi sportisti nāca ar viņām bildēties,” priecīgs sacīja Štrombergs

  Latvijas pieteikumā Riodežaneiro olimpiādei ir 34 sportisti, bet uz starta stāsies ne vairāk kā 33 no viņiem, jo šķēpmetēja Līna Mūze Eiropas čempionātā guva krustenisko saišu traumu, tādēļ četrgades lielākajā sporta forumā nevarēs piedalīties.

  Latvijas karoga nešana Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā tika uzticēta divkārtējam olimpiskajam čempionam BMX Mārim Štrombergam.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Olimpiskā kustība
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti