Līna Mūze: Rio olimpiādei bija plāns, taču tas izgaisa

Latvija šķēpmetēja Līna Mūze, kurai nupat veikta operācija, nav devusies uz Rio. “Lēmums bija smags, bet zinu, ka Zigismunds izturēs bez manis, viņš ir stiprs,” LTV raidījumā “Olimpisko spēļu studija” piektdien pauda šķēpmetēja.

“Zigismunds Rio palicis bez trenera. Bija doma, ka mēs būsim divatā, jo arī mūsu treneris Kimmo Kinnunens nevarēja ierasties, bet pašlaik viņš palicis viens,” atklāja šķēpmetēja.

Tāpat šķēpmetēja atzīst, ka viņai un Zigismundam bija stratēģija priekš Rio, taču tā pagaisa.

“Vēlējāmies viens otru atbalstīt, jo zinām, kā abi uzvedamies sacensībās, zinām viens otra kļūdas, pie kurām ir jāpiestrādā, taču tagad saziņai izmantojam internetu,” sacīja Mūze.

Kā cieņas izrādīšanu, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) Mūzei piešķīruši Latvijas olimpiešu tērpu, ar kuru delegācija piedalījās atklāšanas pasākumā. “Man bija doma un vēlme šo kleitu uzvilkt Rio olimpisko spēļu atklāšanā, taču sanāca to šovakar uzvilkt uz raidījumu,” teica Mūze.

Jau ziņots, ka Līnai Mūzei ceļš uz Rio olimpiskajām spēlēm aprāvās jūlija sākumā, kad viņa Eiropas čempionāta sacensībās Amsterdamā traumēja krusteniskās saites un menisku.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti