Latvijas sabiedriskie mediji plaši atspoguļos notikumus Phjončhanā

Jau piektdien Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā starts tiks dots XXIII ziemas olimpiskajām spēlēm, kuru norisei, īpašu uzmanību veltot Latvijas sportistu startiem, sekos Latvijas sabiedriskie mediji – LTV1 un LTV7, portāls LSM.lv krievu un latviešu valodā, kā arī Latvijas Radio.

Latvijas sabiedrisko mediju portāls savā olimpiskajā lapā piedāvās visplašāko olimpisko saturu, kas aptvers gan visas Latvijas Televīzijas (LTV) tiešraides, gan komentārus no sacensību norises vietas, ko nodrošinās gan lsm.lv pārstāvis Phjončhanā Tālis Eipurs, gan LTV žurnālisti, kas Dienvidkorejā strādās ziemas olimpisko spēļu atspoguļošanā.

Būs nodrošinātas operatīvas jaunākās ziņas par mūsu sportistu veikumu un visiem svarīgākajiem notikumiem olimpiskajā Phjončhanā. Rēķinoties ar laika zonu starpību, katram sporta cienītājam būs iespēja arī sev interesējošo video saturu un īpaši izceltus svarīgākos video mirkļus izbaudīt sev piemērotā laikā. LSM.lv olimpiskā lapa iepazīstinās ar Latvijas delegācijā iekļautajiem sportistiem un atgādinās, kad viņu veikums būs redzams.

Viss svarīgākais un iedvesmojošākais, kas risināsies olimpiskajās trasēs un arēnās, nepārtraukti būs Latvijas sabiedrisko mediju redzeslokā.

9. februārī plkst. 12.50 LTV1, LTV7 un LSM.lv ēterā būs iespēja sekot līdzi grandiozajai tiešraidei no olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas. LTV7 tiešraidē tiks nodrošināts surdotulkojums, bet atklāšanas ceremonijas atkārtojumu varēs vērot plkst. 21.40 LTV7. Sākot no 9. februāra, ik vakaru raidījumā "Olimpiskā studija" plkst. 21.10 LTV7 varēs uzzināt par dienas galvenajiem notikumiem. Tāpat visa aktuālā informācija un tiešraides būs pieejamas portālā LSM.lv, kā arī raidījuma "Sporta studija" sociālo tīklu kontos.

XXIII ziemas olimpisko spēļu laikā Latvijas Radio piedāvās multimediālu satura projektu “Korejas studija”.  Pārraide tiešraidē būs dzirdama un redzama katru dienu no rītiem un vakaros. Ik dienu studijai no Phjončhanas video tiešraidē pieslēgsies arī LSM.lv korespondents Tālis Eipurs, kurš nodrošinās klausītājiem jaunāko informāciju par spēļu norisi un mūsu sportistu startiem.

Latvijas Radio 1 pēc ziņām plkst. 8 “Korejas studiju” vadīs sporta žurnālists Mārtiņš Kļavenieks, piedāvājot svaigāko informāciju no Phjončhanas un diskutējot ar sporta ekspertiem. Savukārt katru vakaru LR1 un Pieci.lv no plkst. 18.20 līdz 18.45 būs dzirdams  “Korejas studijas” vakara izlaidums, ko video formātā straumēs arī Facebook live /@Latvijas Radio, radio mājaslapā un sabiedrisko mediju portāla LSM.lv olimpiādes sadaļā. Vakarā “Korejas studijas” vadītājs būs Kārlis Dagilis ar jaunākajām sportistu intervijām, Elvja Jansona sarunām ar ekspertiem, sportistu snieguma analīzi un interesantāko notikumu apskatu.

Jaunāko informāciju par Phjončhanas olimpisko spēļu norisi klausieties un uzziniet arī Latvijas Radio 4 katru darba dienu sporta ziņās plkst. 8.20, sižetos plkst. 13.15 un 19.15 un plašāk trešdienu raidījumos “Sports šodien” plkst.13.30 un piektdienās raidījumā “Piektais celiņš” plkst.14.10.

Phjončhanā Latvija tiks pārstāvēta deviņās sporta disciplīnās: ātrslidošanā, biatlonā, bobslejā, daiļslidošanā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un šorttrekā.  Olimpiskās spēles ilgs no 9. līdz 25. februārim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti