Latvijas Olimpiskās komitejas vēlēšanu sesiju neatceļ, pastiprina Covid-19 drošības pasākumus

Pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresa dalībniekam konstatētām pozitīvām Covid-19 analīzēm Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) neplāno atcelt piektdien Rīgā paredzēto ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesiju, bet pasākumā pastiprinās epidemioloģiskās drošības pasākumus, informēja LOK.

Personām, kuras 3.jūlijā Rīgā bija LFF kongresā, dalībai LOK sesijā būs obligāti pēdējo divu dienu laikā jāveic Covid-19 tests un jāsaņem negatīvs rezultāts. Pretējā gadījumā šādas personas sesijas norises vietā neielaidīs.

Visiem LOK sesijas dalībniekiem attālināti mērīs temperatūru un viņiem būs jāaizpilda apliecinājuma forma par Covid-19. Dalībniekiem būs jāievēro divu metru distance, kā arī paredzēts nodrošināt dezinfekcijas līdzekļu, aizsargmasku un cimdu lietošanu nepieciešamības gadījumā.

Piesardzības pasākumu dēļ LOK sesijā, kur notiks organizācijas augstāko amatpersonu vēlēšanas, piedalīties varēs tikai LOK biedru – olimpisko sporta veidu federāciju un Latvijas Olimpiešu kluba - divi pilnvaroti pārstāvji un kandidāti, kas izvirzīti LOK individuālo locekļu vēlēšanām. 

Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš informēja, ka uz LOK ģenerālās asamblejas sesiju nedosies, jo apmeklēja LFF kongresu un vēl nav saņēmis Covid-19 analīžu rezultātus. 

LOK ģenerālā asambleja sākotnēji bija paredzēta 20.martā, tomēr koronavīrusa pandēmijas dēļ to sākotnēji pārcēla uz nenoteiktu laiku.

Olimpiskās komitejas prezidenta amatam ir izvirzīts tikai viens kandidāts - pašreizējais LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. Arī uz ievēlēšanu LOK ģenerālsekretāra amatā ir tikai viens pretendents Kārlis Lejnieks, kurš ir Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs un LOK izpildkomitejas loceklis. 

Jau vēstīts, ka LFF kongresā uz valdes locekļa amatu kandidējušais Guntars Indriksons ir inficējies ar Covid-19, par ko viņš paziņoja sociālajos medijos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti