Sporta studija

Kāpēc nenotika ERC «Liepāja» rallijs

Sporta studija

#sportastudija vēsture. 2003.gada LBL Zvaigžņu spēle

Latvieši Korejā būvē «»slopestyle«» trasi

Latvieši Korejā būvē sloupstaila trasi un neiztiek bez kurioziem

Testējot iespējas un meklējot kļūdas, jau divus gadus pirms ziemas olimpiskās spēļu atklāšanas Dienvidkorejā tiek būvēta sloupstaila trase, kuras tapšanā aktīvi piedalās arī puiši no Latvijas, no “Baltic Snowpark Agency”.

Viens no “Baltic Snowpark Agency” pārstāvjiem Jānis Jansons pastāstīja, ka darbs norit jau desmit dienas, un ir bijis gana interesanti. ''Tas ir kā testa pasākums priekš ziemas olimpiskajām spēlēm, un Korejas puse ļoti cenšas saprast visas kļūdas, kas viņiem šeit ir. Piemēram, reljefa izveidē, ūdenspadeves sistēmā, sniega ražošanas sistēmā, lai tās novērstu divu gadu laikā līdz olimpiskajām spēlēm. Tad mēs palīdzam tās kļūdas atrast, izveidojot ļoti augsta līmeņa trasi,” teica Jansons.

Trases tapšanā nav izticis arī bez kurioziem – dažās lietās korejieši pārcentušies. “Testējot sniega ražošanas sistēmu, saražoja sniegu divas reizes vairāk, nekā vajag. Dažās vietās tie bija desmit metri, kur mums bija nepieciešami divi. It kā joks, bet tas prasa trīs četras dienas, lai to sniegu aizstumtu projām,” atklāja Jansons.

Pie trases izveides darbojas trīs puiši no Latvijas, pieci no Vācijas, ka arī apmēram 15 brīvprātīgie no Korejas, kuru uzdevums ir ne tikai izveidot trasi, bet arī pārņemt zināšanas. Tas izdodoties labi.

“Visi apstākļi ir izcili, un ir skaidrs, ka olimpiskās spēles pēc diviem gadiem šeit būs visaugstākajā līmenī,” pauda Jansons.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti