Japānā fanu pilnā stadionā izmēģinās drošības mērus olimpiskajām spēlēm

Gatavojoties Tokijas olimpiskajām spēlēm, Japānas pilsētā Jokohamā oktobrī trijās beisbola spēlēs ļaus līdzjutējiem par četrām piektdaļām aizpildīt liela stadiona tribīnes, lai pārbaudītu rīcības efektivitāti cīņā pret Covid-19, piektdien vēstīja aģentūra "Reuters".

Ja eksperiments būs veiksmīgs, Japānā plāno palielināt stadionos atļauto skatītāju skaitu. Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību, profesionālā sporta sacensībās ir atļauts tribīnes aizpildīt par 50%. 

Beisbola klubs Jokohamas "Baystars" apstiprināja, ka komandas nākamajās trijās spēlēs stadionā drīkstēs aizņemt apmēram 80% no 34 000 skatītāju vietu. Visiem skatītājiem nepieciešama sejas maska, viņiem pie ieejas mērīs temperatūru, viscaur stadionā būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi, kā arī ievāks fanu kontaktinformāciju gadījumam, ja tiks konstatēts slimības uzliesmojums. 

Sejas masku lietošanu uzrauga stadionu apsardze, kas liek skatītājiem pielabot arī nepilnīgi vai nepareizi uzliktas maskas. 

Tokijas olimpisko spēļu rīcības komitejas amatpersonas jau klātienē ir iepazinušās ar plānoto drošības pasākumu ieviešanu un izvērtēs rezultātus. Rīkotāji vēl nav izlēmuši, vai Tokijas olimpisko spēļu sacensības līdzjutēji varēs vērot klātienē. 

Neraugoties uz Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu uz 2021.gadu, jau ir pārdots vairāk nekā septiņi miljoni ieejas biļešu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti