Ikvienam būs iespēja Parīzes olimpiskajās spēlēs skriet maratona distancē

Ikvienam gribētājam būs iespēja atsevišķi no sacensību dalībniekiem skriet 2024. gada Parīzes olimpisko spēļu maratona distancē, ceturtdien sociālajos medijos pavēstīja vietējie organizatori.

"Pirmo reizi olimpisko spēļu vēsturē jums būs iespēja 2024. gada spēlēs noskriet maratonu tajā pašā dienā un tādos pašos apstākļos kā sportistiem olimpiešiem," liecina rīkotāju ieraksts "Twitter" kontā.

Skrējienus interesentiem paredzēts rīkot dažādos formātos atkarībā no vecuma, fiziskās sagatavotības un veselības stāvokļa. 

2024. gada olimpisko spēļu organizatori ceturtdien arī informēja par vēlmi ar rīkotāju tiesībām olimpisko sacensību programmā iekļaut breika dejas, kāpšanas sportu, sērfošanu un skeitbordu. Rīkotāju ieskatā, viņu izvēlētie sporta veidi apliecina olimpisko spēļu došanos pilsētas ielās ārpus stadioniem, piesaistot jauniešu auditoriju. Lēmums par sacensību programmas apstiprināšanu vēl jāpieņem Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (SOK). 

Kāpšanas sports, sērfošana un skeitbords jau ir iekļauti 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu programmā, bet breika dejām debija olimpiskā statusā bija pērn jaunatnes olimpiskajās spēlēs Buenosairesā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti