Finanšu meklējumos Lielbritānijā piedāvās trenēties kopā ar izciliem olimpiešiem

Centienos nodrošināt labāku finansējumu atlētu sagatavošanai olimpiskajām spēlēm Lielbritānijā interesentiem piedāvās par samaksu trenēties kopā ar izcilākajiem sportistiem, rakstīja avīze "The Telegraph". Projektu kopīgi virza Lielbritānijas olimpiskā asociācija (BOA) un sportistus pārstāvoša aģentūra "Sports Sphere".

Par treniņu kopā ar izvēlēto sportistu būs jāmaksā pagaidām vēl nenosaukta naudas summa, kas varētu būt neliels trīsciparu skaitlis. Oficiāla programmas "Trenējies ar Lielbritānijas izlasi" prezentācija paredzēta decembrī.

Treniņa viesdalībnieka maksāto naudu sadalīs attiecīgais sportists un BOA. Papildu finansējums sportistiem nepieciešams, lai segtu arvien lielākās izmaksas atlētu sagatavošanai startam olimpiskajās spēlēs, tādēļ jāmeklē arvien jaunas iespējas, paziņoja BOA. Organizatori sagaida, ka trenēties par samaksu kopā ar olimpiešiem vēlēsies ne tik daudz iesācēji, kā jau pieredzējušāki sportisti.

Gatavību iesaistīties jaunajā programmā jau apliecināja Lielbritānijas olimpiskie medaļnieki vingrošanā, peldēšanā, treka riteņbraukšanā, airēšanā, burāšanā, kanoe un taekvondo. Pēc izmēģinājuma posma, kurā iesaistīsies mazāks sportistu skaits, programmu paredzēts izvērst visas valsts mērogā.

BOA sagaida, ka programma "Trenējies ar Lielbritānijas izlasi" arī veicinās olimpisko spēļu atpazīstamību gatavošanās posmā. Reģistrēties dalībai programmā varēs īpašā mājaslapā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti