Somijas autosportists Ketomā uzvar EČ posmā rallijā Liepāja-Ventspils

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Somijas autosportists Jari Ketomā ar stūrmani Kaju Lindstrēmu svētdien kļuva par uzvarētājiem Eiropas čempionāta (EČ) posmā - rallijā Liepāja-Ventspils, liecina rīkotāju informācija.

Ketomā/Lindstrēms ar "Ford Fiesta" mašīnu par 31 sekundi apsteidz tuvākos konkurentus Īrijas ekipāžu Kreogu Brīnu/Deividu Moijnihanu ("Peugeot"), kuri bija līderi pēc pirmās sacensību dienas. Trešo vietu ieņēma pieredzējušais autorallists Fransā Delakūrs no Francijas, kurš brauca kopā ar stūrmani Dominiku Saviņjonu, un no uzvarētājiem atpalika divas minūtes un 47,5 sekundes.

Labākie no pašmāju braucējiem - Raimonds Kisiels/Arnis Ronis ar "Mini" līderiem zaudēja piecas minūtes un 46,3 sekundes, ieņemot piekto vietu., bet Aivis Egle/Andis Dauga ar "Mitsubishi" ierindojās septītajā pozīcijā.

Paralēli notiekošajā Latvijas čempionāta posmā uzvarēja Kristaps Feldmanis/Raivis Poišs ar "Mitsubishi". Kopā ar Eiropas čempionāta posmu risinājās divi Latvijas čempionāta posmi, viens piektdien un sestdien, otrs svētdien.

Latvijā tik plaša mēroga sacensības autorallijā norisinājās 1.reizi.