Slakteris finišē piektais F-2 ātrumlaivu pasaules čempionāta posmā

"Riga Powerboat Team" pilots Uvis Slakteris svētdien Notingemā, Lielbritānijā izcīnīja 5.vietu F-2 ātrumlaivu pasaules čempionāta posmā, savukārt atsevišķajās izslēgšanas sacīkstēs viņš palika nepārspēts, informēja Latvijas Ūdens motosporta federācijā (LUMSF).

Pasaules čempionāta 4.posmā uzvarēja itālietis Paolo Dzantelli. Slakteris aizvadīto posmu uzskata par veiksmīgi aizvadītu, kā arī viņš bija pārsteigts par vietējo līdzjutēju lielo interesi.

Pēc četriem posmiem Slakteris pasaules čempionāta kopvērtējumā ieņem 6. vietu ar 19 punktiem, bet līderis ir zviedrs Eriks Starks ar 53 punktiem.

Notingemā risinājās arī pasaules čempionāts jauniešiem GT15 klasē, kur Latvijas jaunais pilots Uvis Lazarenoks no Liepājas "UPB Energy" komandas ieguva 14. vietu. Lazarenoks pirmo reizi startēja starptautiskās sacīkstēs, un par sasniegto rezultātu bija priecīgs.