Sporta studija

Lēcējs Elvijs Misāns: esmu integrējies jaunā ritmā

Sporta studija

Siguldas Eiropas kausa posma bobslejā aizkulises

Fotogrāfs Zavadskis izdzīvo Dakāras ralliju

Skats uz Dakāras ralliju caur latviešu fotogrāfa prizmu

Dakāras rallijs ir aizvadīts, un to izdzīvot varēja arī fotogrāfs Andrejs Zavadskis, kurš atklāja, ka fotogrāfiem katru dienu tiek norādītas īpašas bildēšanas vietas, par kurām zina arī paši dalībnieki, kas speciāli izrādās un taisa šovu.

Zavadskis pastāstīja, ka fotografējot prieka pēc un gribējis piedzīvot, ko īsti nozīmē Dakāras rallijs. Bijusi iespēja piekļūt tuvāk organizatoriem, un tas ļāvis fotogrāfam tikt vietās, kur parastos mirstīgos ļaudis nelaiž klāt.

“Lielākais izaicinājums bija smiltis – tas viss lido pa gaisu, un fočika objektīvam tas ļoti nepatīk,” atklāja Zavadskis.

Pa nakti bija paredzēts palikt tuksnesī, taču laika apstākļi tam nebija labvēlīgi – pārāk auksts. Naktī temperatūra pat sasniegusi nulli grādu, tādēļ meklētas viesnīcas.

Katru dienu tika paziņoti īpaši “fotospoti”. Paši rallija dalībnieki par tiem zinājuši, un, redzot lielāku cilvēku baru, taisījuši trikus un uzgāzējuši. Tieši tur arī notiekot lielākās avārījas, jo visi grib izrādīties šovam. Taču dažas avārijas ir gana smagas. Avārijās var arī sabojāt dārgos rallija auto. Zavadskis zina stāstīt, ka tāds var izmaksāt, sākot no pusmiljona eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti