Rīta Panorāma

Augusta sākumā festivāls Laba Daba Ratniekos

Rīta Panorāma

Intervija ar Tomu Pastoru par aktualitātēm ārpolitikā

Nākamaias WRC junioru posms nedēļas nogalē Somijā. Telefonintervija ar Mārtiņu Sesku

Seska ekipāža Somijā gatavojas junioru pasaules rallija čempionāta posmam

Nedēļas nogalē Somijā risināsies pasaules rallija čempionāta posms, kur savā ieskaitē sacentīsies arī juniori. Pasaules junioru čempionāta posmā startēs pilota Mārtiņa Seska ekipāža, kurā stūrmaņa pienākumus pildīs Andris Mālnieks. Uz Somiju Sesks varēja doties labā noskaņojumā, jo pirms nedēļas Latvijas ekipāžai Romā izdevās iegūt 3.vietu junioru ieskaitē Eiropas rallija čempionāta posmā.

Somijas ralliju Sesks sarunā Latvijas Televīzijā raksturoja kā vienu no grūtākajiem Eiropā ar daudziem sarežģītiem tramplīniem un līkumu sērijām. "Būs ļoti interesanti sajust, vai ir tik traki grūti, kā visi runā," debijas gaidās teica Sesks.

Starp Romas un Somijas rallijiem ekipāžai nebija daudz laika, turklāt mainījās stūrmanis. Uldis Briedis atgriezīsies pie ekipāžas trenera pienākumu veikšanas, bet stūrmaņa krēslā Somijā viņš nesēdīsies sadzīvē gūta muguras savainojuma dēļ. Sesks pastāstīja, ka ar Mālnieku abi kopā iepriekš ir braukuši pilnu sezonu, kas atviegloja labas sadarbības atjaunošanu.

Ralliji Romā un Somijā būtiski atšķirsies - Latvijas ekipāža Itālijā startēja ar pilnpiedziņas "Škoda Fabia" uz asfalta, bet ziemeļvalstī starts būs ar priekšpiedziņas spēkratu uz īpatnēja un abrazīva grunts seguma. Līdz rallijam ekipāžai ir divas dienas trases iepazīšanai un autosportisti ir aizņemtai no pieciem rītā līdz pusnaktij, lai ar ielas mašīnu izbrauktu sacensību ceļus un pierakstītu stenogrammu.

Pasaules junioru rallija čempionāta ceturtais posms Somijā notiks no 1. līdz 4.augustam. Ekipāžām četrās dienās būs jāveic 23 ātrumposmos sadalīti 307,22 kilometri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti