«Rally Talsi» izšķirošais ātrumposms ies pretējā virzienā

Jau nākamnedēļ, 17. un 18. maijā, Talsu apkārtnē “Rally Talsi” sacensībās tiks dots starts rallija vasaras sezonai. “Rally Talsi” noslēdzošais ātrumposms “Neste Futura” būs garākais sacensību posms, un tas pirmo reizi četru gadu laikā norisināsies pretējā virzienā. 

“Rally Talsi” ietvaros autosportistiem būs jāveic 11 dažādi ātrumposmi, kuros iekļauti gan jau pazīstami ceļu posmi, gan sportistiem un skatītājiem sen neredzēti maršruti. Pirmajā rallija dienā skatītāji varēs vērot sešus ātrumposmus, tostarp arī pilsētas posmu, kurā būs izvietots tramplīns.

Savukārt otrajā dienā autosportisti sacentīsies vēl piecos ātrumposmos, un rallijs noslēgsies ar garāko posmu. 24,78 kilometrus garais SS11 ātrumposms “Neste Futura” ir tehniski sarežģīta sacensību daļa ar slavenajiem Sukturu tramplīniem, un tajā, kā ierasts, izšķirsies rallija dalībnieku fināla rezultāts.

“Rally Talsi”, kas zināms arī kā “Čempionu rallijs”, norisinās jau sesto gadu pēc kārtas, un tajā savu meistarību demonstrēs un pārbaudīs gan Latvijas, gan citu pasaules valstu rallija čempioni. Šogad “Rally Talsi” sacensībās būs arī trīs starptautisku čempionātu posmi – “Lietuvas autorallija čempionāta”, “Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta” un “NEZ Junioru čempionāta” posms.

Plašāka informācija par “Rally Talsi” un biļetēm pieejama mājaslapā www.rallytalsi.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti