Sporta studija

Kristaps Zvejnieks: Mēs visi ģimenē esam pakārtojušies kalnu slēpošanai

Sporta studija

Latvieši Korejā būvē «»slopestyle«» trasi

Kāpēc nenotika ERC «Liepāja» rallijs

Rallijs «Liepāja» pārcelts uz citu datumu drošības apsvērumu dēļ

Ar vilšanos, bet tomēr ar sapratni visas iesaistītās puses uztvērušas ziņu, ka ziemas sacīkstēm neatbilstošu laika apstākļu dēļ Eiropas autorallija čempionāta sezonas pirmais posms – rallijs “Liepāja” pārcelts uz vēlāku laiku. “Rallijs kopā ar ziemu aizgāja uz citu datumu,” tā LTV raidījumā ''Sporta studija'' izteicās rallija organizatora “RA Events” direktors Raimonds Strokšs.

“Ļoti strauji sabojājās laika apstākļi, un ceļš nav piemērots rallija mašīnām,” tā pastāstīja Strokšs, norādot, ka šādos apstākļos braukšana būtu nedroša, neviena no glābšanas brigādēm netiktu uz avārijas vietām, kā arī rallijs nodarītu neizmērojamus zaudējumus ceļiem.

“Ziemas rallijā dalībnieki brauc ar naglotām riepām, kur naglas garums ir septiņi milimetri,” tehniskās nianses atklāja Strokšs. Ar šādām riepām braucot, ceļi tiktu pamatīgi bojāti. Vai nevarēja visi dalībnieki vienoties un braukt ar vasaras riepām? Taču šādu varbūtību Strokšs uzreiz noraidīja, paskaidrojot, ka tas ir bīstami no drošības aspekta – mežā var būt posmi, kuros temperatūra ir zem nulles, bet, braucot pa ledu ar vasaras riepām, rallija spēkrati var kļūt nekontrolējami.

Rallija “Liepāja” organizators atklāja, ka no visiem – gan dalībniekiem, gan skatītājiem, gan partneriem un pat desiņu tirgotājiem, sagaidījis tikai sapratni. Viņš apsolīja, ka rallijs “Liepāja” notiks. Taču, visticamāk, tas būs rallijs ar grunts riepām, visticamāk, gada otrajā pusē. Un, ja kāds ir iegādājies biļetes uz ziemas ralliju “Liepāja”, tās būs derīgas arī tad, kad rallijs patiešām notiks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti