Rallijkrosu Rīgā apmeklēs Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents

Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods ieradīsies Latvijā uz pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, kas nedēļas nogalē risināsies Biķernieku trasē, piektdien informēja Latvijas Automobiļu federācija (LAF).

Tods Latvijā ieradīsies pēc LAF prezidenta Jāņa Nagļa ielūguma, kas FIA amarpersonai tika nosūtīts jūnijā. Toda pārstāvji apliecinājuši, ka FIA prezidenta ierašanās Rīgā ir loģisks solis, jo Latvijas posms pērn saņēma visaugstāko novērtējumu kā labākais pasaules rallijkrosa posms 2016.gadā ar augsti profesionālu organizāciju, kā arī sabiedrības un valdības atbalstu.

Naglis uzskata, ka Toda vizīte ir lieliska iespēja aktualizēt arī jautājumu par iespēju rīkot Latvijā pasaules rallija čempionāta posmu. Tādēļ ļoti svarīgi, lai FIA prezidents savām acīm redzētu pasaules līmeņa pasākuma sarīkošanu Latvijā, kur autosportu mīl, paskaidroja LAF prezidents.

„Pie mums uz šīm sacensībām brauc visaugstākā līmeņa sportisti un komandas no visas pasaules. Ir paveikts milzīgs darbs, lai tas varētu notikt, un FIA vadības ierašanās ir tam apliecinājums," teica Naglis.

Vizītē Latvijā Tods vēros rallijkrosa sacīkstes, tiksies ar valsts amatpersonām un apmeklēs atjaunoto Rīgas Motormuzeju, kā arī ar LAF amatpersonām apspriedīs autosporta jautājumus.

Tods Rīgā viesosies otro reizi - pirmā viņa vizīte bija 2011. gadā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti