Pauls Jonass, būdams ātrākais Čehijā, nostiprina līdera pozīciju kopvērtējumā

Motobraucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta Čehijas posmā MX2 klasē, liecina organizatoru informācija. Jonass pirmo braucienu pabeidza kā otrais, bet otrajā bija ātrākais, iegūstot pirmo vietu kopvērtējumā.

Pirmo braucienu Jonass iesāka piesardzīgi, bet, jau tuvojoties sacīkšu izskaņai, latviešu motokrosa braucējs pacēlās uz otro vietu, ko izdevās saglabāt līdz pat finišam. Desmit sekundes ātrāks par Jonasu bija vienīgi amerikānis Tomass Kovingtons.

Otrajā braucienā sezonas līderis startēja pārliecinoši un finišēja kā pirmais, esot vadībā jau no sacīkstes pirmajiem apļiem. Otrajā vietā finišēja latvieša galvenais sāncensis kopvērtējuma tabulā šveicietis Džeremijs Sīvers.

Kopvērtējumā par Čehijas posmu Jonass ieguva 47 punktus, bet Sīvers tika pie 38 punktiem. Sezonas kopvērtējumā latviešu braucējs ar 548 punktiem ir līderis, bet 501 punkts ir otrajā vietā esošajam šveicietim.